Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 18d. 14:22

Paryžiaus katedros atstatymui „Ubisoft“ skirs pusę milijono, nemokamai dalins žaidimus

Žaidime „Assassin's Creed: Unity“ atvaizduota Paryžiaus Dievo motinos katedra
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Žaidime „Assassin's Creed: Unity“ atvaizduota Paryžiaus Dievo motinos katedra

Po gaisro, kuris šios savaitės pradžioje nuniokojo Paryžiaus Dievo motinos katedrą, žaidimų kūrimo bendrovė pasižadėjo skirti pusę milijono eurų garsiosios bažnyčios atstatymui, rašo engadget.com.

Be to, įmonė, šį architektūros paminklą itin tiksliai įamžinusi savo žaidime „Assassin's Creed: Unity“, būtent šį asmeniniams kompiuteriams skirtą žaidimą visą savaitę iki balandžio 25 dienos dovanos visiems to norintiems.

„Norime kiekvienam suteikti galimybę išvysti ir patirti Dievo motinos katedros grožį geriausiu mums žinomu būdu“, – skelbia Prancūzijoje pagrindinę būstinę ir žaidimų kūrimo studijų turinčios įmonės „Ubisoft“ atstovai.

Žaidime katedra atkurta taip tiksliai ir detaliai, kad būta siūlymų pasinaudoti „Ubisoft“ kūriniu pasinaudoti katedros rekonstrukcijoje, nors šiuo metu žaidimų kūrėjai tiesiogiai atstatymo procese nedalyvauja. „Būtume labai laimingi galėdami pasiūlyti savo ekspertizę šiai užduočiai. Svarbu atminti, kad tai, ką mes padarėme kurdami žaidimą, buvo ne moksliškai tiksli rekonstrukcija, o labiau meniška vizija. Nors norėjome, kad viskas atrodytų kaip įmanoma tiksliau, esama tam tikrų mastelio skirtumų“, – leidiniui „The Guardian“ sakė įmonės atstovas.

„Ubisoft“ yra toli gražu ne vieninteliai technologijų ir pramogų pasaulio atstovai, pažadėję skirti lėšų katedros atstatymui. Timas Cookas pažadėjo, kad pinigų skirs „Apple“, o animacinį filmą „Notrdamo kuprius“ publikavusi „Disney“ studija skirs 5 mln. JAV dolerių. Visą šio mėnesio pelną, surinktą iš 22 mln. vartotojų Prancūzijoje, paaukos pažinčių programėlės „Badoo“ savininkai. Turtingiausios Prancūzijos šeimos ir verslai katedros atstatymui taip pat iki šiol paaukojo jau daugiau nei pusę milijardo eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT