Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 9d. 11:00

Žaidimų kūrėjai „Wargaming“ atidaro naują studiją Vilniuje

Žinomiausias „Wargaming“ kūrinys – žaidimas „World of Tanks“
Gamintojo nuotr. / Žinomiausias „Wargaming“ kūrinys – žaidimas „World of Tanks“
Mantas Katinas, buvęs „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius, paskirtas naujosios studijos vadovu.

„Wargaming“, pasaulinio masto vaizdo žaidimų kūrėjas ir gamintojas, o taip pat vienas iš nemokamų MMO žaidimų rinkos lyderių, penktadienį paskelbė apie naujos studijos atidarymą Vilniuje, Lietuvoje. Tai bus jau 18-as „Wargaming“ padalinys pasaulyje.

Vilnius – ideali vieta naujos studijos atidarymui, išsiskirianti išvystyta infrastruktūra ir puikiomis logistikos galimybėmis, o taip pat patogiu susisiekimu su kitais įmonės padaliniais. Šiuo metu „Wargaming“ dirba 5500 darbuotojų ir įmonė nuolat plečia savo veiklą Europoje. Vilnius atspindi šį augimą ir per 3-4 metus kompanija planuoja, kad šioje studijoje dirbs iki kelių šimtų darbuotojų. Naujoji studija sutvirtins įmonėje pasitelktą decentralizuoto kūrybos proceso modelį, o taip pat vykdys leidėjo funkciją aptarnaujant esamus ir būsimus įmonės projektus.

Naujoji studija įsikurs šiuolaikiniame verslo rajone Šnipiškėse, o generalinio direktoriaus postą užims Mantas Katinas.

„Tvirta tarptautinė reputacija technologijų srityje vaidina svarbų vaidmenį pritraukiant į Vilnių investicijas ir pasaulinio lygio talentus. Esu įsitikinęs, kad naujoji „Wargaming“ studija bei jai keliami ateities planai padės miestui kurti ryškią ir tarptautinei žaidimų industrijai patrauklią ekosistemą“, – sako Mantas Katinas, generalinis „Wargaming Vilnius“ direktorius.

Wargaming nuor./Mantas Katinas
Wargaming nuor./Mantas Katinas

Po paskelbimo apie naujo biuro atidarymą, padalinys „Wargaming MS-1“, vystantis žaidimą „World of Tanks Blitz“ išmaniems įrenginiams, pradėjo aktyvią naujų specialistų paiešką, siekiant sutvirtinti naujos studijos darbuotojų gretas. MS-1 Vilnius taps svarbiu komponentu ir dirbs išvien su jau veikiančiomis studijomis Minske ir Maskvoje.

„Didelės „World of Tanks Blitz“ sėkmės dėka per pastaruosius metus, MS-1 ne tik tęsia žaidimo palaikymą, bet ir turi ambicingus jo vystymo planus, greta to kuriami dar du nauji žaidimai – kol kas neanonsuoti veiksmo ir šaudyklių žanrų projektai.

Tam, kad palaikytume ambicingą studijos augimą, mes planuojame pritraukti naujų darbuotojų į visus mūsų padalinius, ypatingą dėmesį kreipdami į mūsų naują studiją Vilniuje, – teigia Tein Laiman, generalinis „MS-1 Studio“ direktorius. – Šis biuras taps pagrindine vadaviete, kurioje darbuosis už naujuosius projektus atsakingos komandos. Mūsų komandą sudaro kūrėjai ir leidybos specialistai iš įvairių šalių ir kultūrų, tad tikimės, kad į Vilniaus studiją pritrauksime dar daugiau talentų ir profesionalų iš viso pasaulio. Mes jau išplatinome gausybę darbo skelbimų ir per artėjančius mėnesius reguliariai juos pildysime, tad potencialius kandidatus raginu stebėti mūsų portalą!“

MS-1 komandos tikslas Lietuvoje – tapti skirtingų socialinių ir kultūrinių grupių bendradarbiavimo erdve, vienijančia daugiau nei 100 darbuotojų iš viso pasaulio. Tokia komandos įvairovė bus pasitelkta siekiant sukurti žaidimus, aktualius kuo didesnei ir įvairesnei auditorijai, o taip pat siūlys malonią ir atvirą darbo aplinką naujiems darbuotojams.

Apie „Wargaming“

„Wargaming“ – pasaulinio masto internetinių žaidimų kūrėjas ir gamintojas su buveine Nikosijoje, Kipre. Veikianti nuo 1998 metų, „Wargaming“ tapo viena iš lyderių žaidimų industrijoje su 5 500 darbuotojų ir biurais visame pasaulyje. „Wargaming“ žaidimus jau įvertino daugiau nei 200 milijonų žaidėjų visose pagrindinėse žaidimų platformose. Pagrindinių žaidimų portfolio sudaro globalūs, nemokamai įdiegiami megahitai „World of Tanks“ ir strateginis karinis-jūrinis žaidimas „World of Warships“. Oficialus tinklapis: wargaming.com.

Apie MS-1

MS-1 – pagrindinė „Wargaming“ studija žaidimų išmaniesiems vystymui, šioje studijoje sukurtas „World of Tanks Blitz“, populiari „crossplatform“ šaudyklė, kurią žaidėjai atsisiuntė virš 140 milijonų kartų visame pasaulyje. MS-1 turi biurus Minske, Maskvoje ir Vilniuje, kuriuose šiuo metu dirba virš 325 profesionalų su skirtingu išsilavinimu ir patirtimi visose disciplinose, įskaitant kūrimą, žaidimų leidybą ir vykdomuosius procesus. Kultūrinė studijos įvairovė leidžia kurti žaidimus, kurie yra priimtini ir laukiami žaidėjų visame pasaulyje.

Informacija apie MS-1 studijoje esančias darbo vietas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT