Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nesirkite! Netikėti liaudies medicinos patarimai

Granatas padeda išvengti krūties vėžio
Mėgaudamiesi mandarinais saugote kepenis
Mėgaudamiesi mandarinais saugote kepenis / Anna Verdina, Flickr.com

Reguliariai valgydami granatus, sumažinsite krūties vėžio riziką. Šiuose vaisiuose yra natūralios medžiagos, tiksliau cheminiai junginiai, vadinami elagine rūgštimi. Elaginė rūgštis pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, kurios sumažina ir neleidžia vystytis vėžinėms ląstelėms. Mokslininkai patvirtina, kad krūties vėžys yra susijęs su hormoniniais pokyčiais, ir dažniausiai pasižymi padidėjusiu estrogeno kiekiu kraujyje. O granatai sugeba atstatyti hormoninį disbalansą žmogaus organizme ir mažinti piktybinių navikų atsiradimą. Todėl mokslininkai rekomenduoja kiekvienam žmogui į savo maisto racioną įtraukti granatus. Taip apsaugosite save ir savo artimuosius.

Mėta gydo žarnyną

Dėl neteisingos mitybos dažnas žmogus skundžiasi skrandžio skausmais, kurie trukdo pilnavertiškai gyventi, dirbti, priverčia išleisti daug pinigų vaistams ir pastoviai lankytis pas gydytojus. Kanados medikai paskelbė tyrimą, kad gydymas mėtomis yra ne mažiau efektyvesnis nei gydant cheminiais preparatais. O juk mėta dar ir nekenkia kitiems organams. Mėta pasižymi antiseptiniu poveikiu, kuris teigiamai veikia žarnyną.

Tyrime dalyvavo daugiau nei 2,5 tūkstančio žmonių, turėjusių problemų su žarnynu. Dauguma patvirtino mėtos pagrindu pagamintų vaistų teigiamą poveikį. Cheminiai preparatai, žinoma, veikia greičiau, tačiau jie turi ir negatyvios įtakos mūsų organizmui. Tik šis poveikis pasireiškia žymiai vėliau. Mėtiniai vaistai veikia lėčiau, tačiau naudos žmogaus organizmas gauna daugiau.

Arbata apsaugoja nuo radiacijos

Žalioji arbata apsaugo nuo radiacijos – tokios netikėtos išvados priėjo kinų mokslininkai. Jei per dieną gersite du puodelius žaliosios arbatos ir suvalgysite po vieną apelsiną, taip apsaugosite save nuo žalingo monitorių spinduliavimo.

Pasirodo, žaliosios arbatos lapuose, be kitų naudingų medžiagų, taip pat yra ir elementai, apsaugantys nuo žudančio radiacijos poveikio. Apelsinuose, tuo tarpu, yra medžiagų, stiprinančių imunitetą ir kliudančių atsirasti navikams.

Mandarinai saugo kepenis

Žiemą ant mūsų stalų puikuojasi mandarinai. Mokslininkai teigia, kad šiuose vaisiuose gausu vitaminų, todėl jie tokie skanūs, be to, ir naudingi.

Japonų tyrėjai įrodė, jog reguliariai valgydami mandarinus užkertame kelią virusinėms hepatito atmainoms ir diabetui, taip pat kraujotakos sistemos sutrikimams ir netgi kepenų vėžiui.

Pagal ekspertus, stebuklingos citrusinio vaisiaus savybės susijusios su tuo, kad jame daug karotino. Mokslininkai įsitikinę, jog valgyti mandarinus žiemą būtina ir vaikams, ir suaugusiems. Valgydami mandarinus, sumažiname riziką susirgti kepenų vėžiu 9 proc.

Balinamoji pasta yra pavojinga

Pasirodo, jog balinamoji dantų pasta ne tokia jau naudinga dantų emaliui. Dažniausiai medžiagos, sudarančios šią pastą, turi neigiamos įtakos dantų jautrumui. Todėl dauguma odontologų rekomenduoja rytais šveistis dantis su fluoro turinčia dantų pasta, o tik vakare – su balinančia.

Nuo insulto išgelbės riešutai

Apsaugoti save nuo insulto galima paprastu ir maloniu būdu: valgykite daugiau džiovintų juodų slyvų, saulėgrąžų ir riešutų. Suomijos mokslininkai tvirtina, jog šiuose produktuose daug magnio, kurio vartojimas ir apsaugo nuo širdies ligų. Pagal tyrimo rezultatus, žmonės valgantys magnio turinčius maisto produktus, sumažino insulto riziką iki 15 proc. Ypač tai svarbu rūkantiems. Magnio taip pat yra jūros kopūstuose ir žaliuose vaisiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius