TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„15 minučių“ skiria nemokamą plotą socialinei reklamai

Neperšlampamas laikraščio „15min“ numeris
15min.lt nuotr. / Neperšlampamas laikraščio „15min“ numeris
Šaltinis: 15min
0
A A

Susidarius rezonansinei situacijai dėl paramos skirstymo regioninei spaudai iš valstybės biudžeto lėšų, „15 minučių“ jaučia pilietinę atsakomybę skirti nemokamą reklamos plotą socialinei reklamai skelbti ir tokiu būdu atsilyginti už gautą paramą. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų gyventojams leidžiamo laikraščio „15 minučių“ skiriamas reklamos plotas sudarytų 6 000 kv.cm.

„Konkursas dėl lėšų regioninei žiniasklaidai paskirstymo per Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondą vyko ydingai – konkurso sąlygose buvo nurodyti neaiškūs kriterijai“, – sako UAB „15 minučių“ vadovas Tomas Balžekas. Jo teigimu, ir skiriant pačią paramą daroma esminė klaida – kodėl skirti pinigų verslui už nieką? Juk visa spauda (žiniasklaida) yra verslas: „Todėl jaučiame pareigą atsilyginti, padėdami visuomenei spręsti svarbius socialinius klausimus.“

Nemokamam plotui laikraštyje „15 minučių“ gauti skelbiamas konkursas, kuriame kviečiamos dalyvauti valstybės arba savivaldybės išlaikomos organizacijos, įgyvendinančios ar ketinančios įgyvendinti projektus, skirtus socialinėms visuomenės problemoms spręsti. Šios institucijos ar organizacijos visus šiuos metus galės skelbti socialinę reklamą, kuri skatins atsigręžti į vieną ar kitą aktualią visuomenės problemą bei siūlys jos sprendimo būdus.

„15 minučių“ vadovas pabrėžia, kad teisę nemokamai reklamuoti savo projektus įgis tos konkurso būdu atrinktos įstaigos ar organizacijos, kurios pateiks aiškų tikslą turintį projektą ir argumentus, kodėl svarbu, kad visuomenė apie jį sužinotų.

Konkurso laimėtoją rinks 5 narių komisija: UAB „15 minučių“ direktorius Rytis Budrys, Lietuvos Respublikos prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė, reklamos agentūros „VRS grupė“ vadovas Gintaras Šeputis, „Transparency International“ Lietuvoje vadovas Sergejus Muravjovas, „Deloitte“ Finansų konsultacijų departamento vadovas Linas Galvelė.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos nuo 2010 m. sausio 19 d. iki 2010 m. vasario 15 d. Konkurso laimėtojai bus paskelbti vasario 28 d. laikraštyje „15 minučių“ ir portale 15min.lt.

„15 min“ – nemokamas laikraštis, leidžiamas nuo 2005 m. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Skaitomiausių Lietuvos laikraščių trejetuke esantis leidinys platinamas verslo centruose, švietimo įstaigose, valstybinėse institucijose, viešajame transporte, gatvėse, kavinėse ir kitose masinio susibūrimo vietose.UAB „15 minučių“ priklauso Norvegijos žiniasklaidos koncernui „Schibsted“, Lietuvoje valdančiam dar dvi įmones – UAB „Žurnalų leidybos grupė“ ir UAB „Plius“.

Konkurso nuostatus rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Reklama

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min