Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 18:16

„15min.lt“ skaitytojai jau išreiškė nerealų palaikymą Lietuvos krepšininkams

Palinkejimas
Palinkejimas

Nuo rugpjūčio 25 d. „15min.lt“ kartu su partneriais „Topo centru” ir „ACC Distribution” vykdo konkursą, kurio metu portalo skaitytojai turi galimybę pareikšti gražiausius palinkėjimus savo rinktinei. Šauniausio palinkėjimo autoriui konkurso pabaigoje bus įteikta pagrindinio prizo steigėjo „Hitachi“ dovana – „Hitachi 42HYC42“ televizorius. Nugalėtojas bus paskelbtas jau netrukus – rugsėjo 18 d.

Šio konkurso taisyklės – visai paprastos. Visi pilnamečiai skaitytojai, kurie aistringai domisi krepšiniu bei nori palaikyti savo šalies rinktinę, turi galimybę tą padaryti elektroniniu būdu.

„15min.lt“ portale, žaidimo skiltyje esančiame pilkame laukelyje įrašę savo palinkėjimą, jį netrukus galėsi išvysti eteryje.

Žaidimo organizatorių teigimu, per visą konkurso trukmę buvo sulaukta jau daugiau nei 600-ų krepšinio aistruolių palinkėjimų.

Kol kas daugiausiai populiarumo sulaukė 15min.lt skaitytojo Vainiaus palinkėjimas, kurį jis pateikia ketureiliu:

„Daug gražaus, švaraus žaidimo,
Pergalių sausų troškimo,
Kad Kazlauskas diriguotų,
Lietuva uždominuotų!

Stiprybės bei didžiausios sėkmės!“

Nedaug atsiliekantis pagal interneto vartotojų balsų skaičių - Justino palinkėjimas:

Linkiu krepšininkams labai nedaug, tiesiog tikėti tuo, ką vardan Lietuvos, su meile, darote. Pralietas prakaitas praeityje jau jus padarė didžiais Lietuvos žmonėmis. Mes visi jumis tikime. Visos LIETUVOS vardu norėčiau palinkėti stiprybės, ištvermės, atkaklumo, budrumo bei kitų dalykų, kurie padėtų jums laimėti 2015 Europos krepšinio čempionatą!“

Jeigu ir jūs turite palinkėjimą, kurį norite perduoti savo krepšinio rinktinei, būtinai tą turite padaryti iki rugsėjo 17 d. (23:59 val.). Iki šios datos bus galima į sistemą įkelti savo palinkėjimus bei balsuoti už geriausio palinkėjimo autorių.

Norime priminti, jog konkurso laimėtoją šiame žaidime renka visi interneto vartotojai bei konkurso organizatorių sudaryta speciali komisija.

Komisija skirdama balsus atsižvelgs į dalyvių pateiktus palinkėjimus, jų originalumą, šmaikštumą ir įdomumą. Laimėtojas bus išrinktas susumavus bendrą interneto vartotojų ir komisijos balsų skaičių.

Didysis konkurso prizas – išmanusis „Hitachi 42HYC42 televizorius. Papildomi konkurso prizai – net 3 „MyKronoz ZeFit“ aktyvumo ir miego sekimo išmanieji laikrodžiai su OLED ekranu.

Nepraleisk progos palaikyti savo rinktinę! Rašyk palinkėjimą arba balsuok ir padėk išrinkti didžiausią Lietuvos krepšinio aistruolį!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min