Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aš taip pat noriu būti laimingas! (video)

Filmas „Aš taip pat“
Kadras iš filmo / Kadras iš filmo
Šaltinis: 15min
0
A A

Kino teatras „Pasaka“ ir naujienų portalas 15min.lt kviečia: pasakyk savo norą garsiai ir jis išsipildys!

Danieliui 34–eri. Jis ką tik pradėjo dirbti naujame kolektyve ir nusižiūrėjo kolegę Laurą. Moteris sutrikusi, nes nors jai patinka bendradarbis, situacija delikati – Danielis turi Dauno sindromą.

Danielis – pirmasis Europoje žmogus su Dauno sindromu, įgijęs aukštąjį išsilavinimą. Nuoširdus vyras jaučiasi normalus – jis intelektualus, iškalbingas. Danielis nenori, kad kiti jį vertintų kaip ligonį.

Jis sako: „Aš taip pat noriu gyventi, keliauti, siekti ir džiaugtis. Aš taip pat noriu mylėti ir būti mylimas. Aš taip pat.“

Visa tai – ispanų režisierių Alvaro Pastor ir Antonio Naharro filmo „Aš taip pat“ siužetas.

Filmą rodysiantis kino teatras „Pasaka“ ir naujienų portalas 15min.lt kviečia skaitytojus išreikšti savo svajones, prasidedančias žodžiais „Aš taip pat...“

Gal tu taip pat nori išskristi į kosmosą? Gal tu taip pat nori, kad tavo močiutė būtų sveika? Gal tu taip pat nori tapti prezidentu? Gal tu taip pat nori mylėti ir būti mylimas?

Siųsk savo norą, pradėdamas sakinį žodžiais „Aš taip pat... “ adresu astaippat@15min.lt iki balandžio 12 d.

Garsiai ištartos svajonės turi tendenciją išsipildyti, o vieną iš jų kino teatras „Pasaka“ ir naujienų portalas 15min.lt realybe pavers neabejotinai: gražiausių, originaliausių, nuoširdžiausių ir šviesiausių norų autoriai bus pakviesti į specialų nemokamą filmo „Aš taip pat“ seansą balandžio 16 d. kino teatre „Pasaka“ Vilniuje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min