Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvigubi kino prizai – už teisingą atsakymą!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę jūs sakėte „Taip!“ mūsų kino konkursui ir aktyviai siuntėte teisingus atsakymus į mūsų didelę pašto dėžę. Už tokį entuziazmą keli iš jūsų netrukus būsite apdovanoti originaliais filmo prizais, kaip ir tarėmės praėjusią savaitę. Tačiau labiau suklusti reikėtų dabar, nes naujas kino konkursas žada jus tiesiog apiberti kino dovanomis!

Labai norėtume nudžiuginti praėjusio kino konkurso laimėtojas – rožinius komedijos „Jis sako „Taip!“ marškinėlius išsiųsime skaitytojai Inesai, o knyga, pagal kurią pastatytas šis filmas, iškeliauja pas Ingridą! Sveikiname!

Kino teatruose šį savaitgalį pasirodo net du filmai, dėl kurių prizų siūlome šią savaitę pasivaržyti – o tai tikrai verta! Teisingai atsakę į pasirinktą klausimą, jūs galite laimėti kriminalinio veiksmo filmo „Rokenrola“ mini gertuvę arba romantinės komedijos „Nuotakų karai“ marškinėlius. Taigi – kas nedalyvauja, tas nelaimi!

Filmo „Rokenrola“ KLAUSIMAS: Kokio miesto kriminalinis pasaulis pavaizduotas šiame filme?

Filmo „Nuotakų karai“ KLAUSIMAS: Dėl ko susipyksta dvi geriausios draugės?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

Filmo „Nuotakų karai“ anonsas.

Filmo „Rokenrola“ anonsas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min