Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 10:44

Fotokonkursas: Noriu gyventi geresniame pasaulyje

Filmo plakatas
Filmo plakatas
Naujausio danų režisierės Susanne Bier filmo ,,Geresnis pasaulis” herojai tiki, kad geresnis pasaulis – tai tas, kuriame yra meilė.

Kas gi yra tas geresnis pasaulis jums? Kas jį paverčia geresniu? Galbūt teisingi politiniai sprendimai, taika, o gal tik garsi, jūsų mėgstama muzika, mankšta, puodelis kavos ankstyvą rytą? Įamžinkite savo geresnį pasaulį, o nuotraukas iki gruodžio 16 dienos siųskite adresu pasaulis@15min.lt

Penkių, geresnio pasaulio akimirkas užfiksavusių laimingųjų, laukia pakvietimai į filmą  ,,Geresniame pasaulyje”.

Populiariausias šių metų ,,Scanoramos” filmas ,,Geresniame pasaulyje” kino centre ,,Forum Cinemas Vingis” bus rodomas jau nuo gruodžio 17 d. Vėliau šį kino filmą turės galimybę pamatyti ir Kauno bei Klaipėdos žiūrovai.


Filmas ,,Geresniame pasaulyje” pasakoja apie yrančius idealus ir asmeninį pasirinkimą tarp keršto ir taikos. Tai istorija apie sužydinčią pavojingą draugystę, į nugarą kvėpuojančią vienatvę, skausmą ir meilę. Filmo veiksmas nukelia žiūrovus į triukšmingą Londoną, ramią Daniją ir net kariaujančią Afriką, kur žmonės, nepaisant skirtingų gyvenimų, ieško vieno vienintelio - geresnio pasaulio. 

Fotokonkurso nugalėtojai: sveikianme 1, 21, 23, 37 ir 39 nuotraukos autorius. Kaip atsiimti pakvietimus infomuosime asmeniškai. 

Ačiū visiems už dalyvavimą!
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min