Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 09:38

Atsakykite į klausimą ir laimėkite bilietą į B. Verdoncko pasirodymą „Dar vienas dalykas“

Konkursas: Kas čia?
Konkursas: Kas čia?

Rugsėjo 24 d. jau dvyliktąjį kartą nuskambės teatrinė „Sirenų“ giesmė. Šiemet ji skambės ir be žodžių, ir balsais iš Vokietijos, Italijos, Belgijos, bei, žinoma, iš Lietuvos. Akompanuos džiazo atlikėjai, energiją gamins dviratininkai, keletas akordų nuskambės kino teatrų salėse, antru balsu pritars skaitantys pranešimus, diskutuojantys pokalbiuose. O „15min“ skaitytojai turi galimybę laimėti kvietimą į vieną iš pasirodymų.

KONKURSAS: komentaruose atsakykite, kas pavaizduota nuotraukoje? 

Įdomiausių atsakymų autorius apdovanosime kvietimais į spalio 1 dienos, 17 val. Benjamino Verdoncko pasirodymą „Dar vienas dalykas“ Meno forte.  Pasirodymo trukmė – 15min. O visi žiūrovai matę „Dar vieną dalyką“, į pagrindinės festivalio programos spektaklį „Nekalbame, kad mus suprastų“ bilietus galės įsigyti su specialia nuolaida. („Nekalbame, kad mus suprastų“ spektaklis vyks „Menų spaustuvėje“ nuo 19 val.)

Atsakymų laukiame iki rugsėjo 25 d. Žiūrovų gali būti tik penkiolika, tad tiek pakvietimų ir išdalinsime. Nepamirškite nurodyti savo el. pašto adreso. 

Konkurso nugalėtojais tapo: Onutė, Andrius, Neringa, Audrius, Aušra, Liutauras, Alia, Daiva, Deividas, Virginija, Irena. Sveikiname! Su jais susisieksime asmeniškai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min