Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Tai sudėtinga“ ir „Nindzė žudikas“ dovanas! (video)

Filmas „Nindzė žudikas“
Kadras iš filmo / Filmas „Nindzė žudikas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, mielieji skaitytojai! Atėjo laikas seną kino konkursą pakeisti nauju, o už praėjusios savaitės teisingus atsakymus apdovanoti burtais išrinktus laiminguosius. Naujas kino konkursas žada ir toliau leisti jums džiaugtis dovanomis, kurias šįkart pasiūlys net du nauji filmai.

Skubame suvesti sąskaitas ir už jūsų entuziazmą kvietimais į filmus apdovanoti tuos, kuriems šia savaitę nusišypsojo fortūna. Į filmą „Daktaro Parnaso fantazariumas“ keliaus Vidas, Kristianas ir Stasys. O siaubo kino juostą „Aušros kariai“ pamatys Audrius ir Ramunė. Sveikiname laiminguosius!

Skelbiame naują kino konkursą! Jau nuo šio savaitgalio Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti romantiškas filmas „Tai sudėtinga“ su legendinėmis brandžiomis kino žvaigždėmis Meryl Streep bei Alecu Baldwinu. Teisingai atsakę į klausimą, pretenduojate laimėti kvietimą į šį smagų filmą.

Ir tai dar ne viskas! Tie, kam saldūs filmai nepatinka, nuo šio savaitgalio gali apsilankyti veiksmo pilnoje kino juostoje „Nindzė žudikas“. Kovų mylėtojams siūlome laimėti originalią šio filmo megztą kepuraitę bei kvietimus į šį filmą! Taigi pasirinkite, kurio prizo labiau norite, teisingai atsakykite į klausimą ir laukite gerų žinių iš mūsų.

Filmo „Tai sudėtinga“ KLAUSIMAS: Prieš kiek metų su vyru išsiskyrė filmo herojė Džeinė?

Filmo „Nindzė žudikas“ KLAUSIMAS: Kas filme atlieka pagrindinį vaidmenį?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų! Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Iki!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min