Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Valentino diena“ ir „Popiežė Joana“ prizus! (video)

Filmas „Valentino diena“
Filmo plakato fragmentas / Filmas „Valentino diena“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki, meilės ar patriotizmo dvasios apsėstieji! Naujai šventinei savaitei esame paruošę jums visiškai naują dovanų kraitį – kvietimus į filmą „Popiežė Joana“ bei romantiškos kino juostos „Valentino diena“ moteriškus marškinėlius!

Tačiau prieš tai būtinai reikia suvesti sąskaitas su praėjusios savaitės kino konkurso laimėtojais. Į Vilniaus kino teatrą „Pasaka“ jau gali keliauti ir nemokamai filmą „Vudstokas“ pažiūrėti Albertas, Irina, Indrė ir Kęstutis. Skubėkite į kino teatrą!

Animacinio filmo „Princesė ir varlius“ marškinėlius su dideliu džiaugsmu norime padovanoti Dianai, Lukui ir Živilei. O kvietimus į komediją „Tai kur po velnių tie Morganai“ laimėjo Galina ir Romas.

Naujasis kino konkursas žada ne mažiau teisingų ir malonių dovanų. Kino teatruose jau pasirodė istorinė drama „Popiežė Joana“. Todėl visus istorinio kino mėgėjus kviečiame laimėti kvietimus į šią romantinę dramą.

O dar daugiau romantikos žada dovanoti Šv.Valentino dienai sukurtas filmas „Valentino diena“. Norėdami ilgai prisiminti šį smagų kino kūrinį su būriu Holivudo žvaigždžių, už teisingą atsakymą į klausimą galite laimėti originalius šios kino juostos marškinėlius. Taigi pasirinkite filmą, atsakykite į klausimą ir atsakymą atsiųskite mums – linkime, kad jums pasisektų!

Filmo „Popiežė Joana“ KLAUSIMAS: Kada būsimoji popiežė pradėjo slapstytis po vyriškais drabužiais?

Filmo „Valentino diena“ KLAUSIMAS: Kiek istorijų papasakota šiame filme?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų! Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Pope Joan - movie trailer (2009)
>
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min