Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 23d. 16:41

Laimėk kvietimus į kiną!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas

Sveikinu visus su nauju kino konkursu! Praėjo savaitė ir vėl reikia išdalinti jūsų užsidirbtus prizus bei paskelbti naują laimikį, kurį galite pelnyti, teisingai atsakę į mūsų pavasariškai nesudėtingą klausimą. Apvilkę tris mūsų skaitytojus filmo „Iksmenai:pradžia.Ernis“ marškinėliais, šią savaitę kviečiame nemokamai nueiti į nuotaikingą komediją „Vėl septyniolikos“.

Tačiau prieš tai būtinai turime paskelbti tų laimingųjų vardus, kurie vasarą galės pasitikti su naujais originaliais marškinėliais. Burtai lėmė, kad šios kino dovanos atitenka Regimantui, Mariui ir Dmitrijui. Sveikiname jus, vyrai!

Jau nuo kitos savaitės kino teatruose pasirodo linksma komedija „Vėl septyniolikos“, leisianti pafantazuoti, kas būtų, jeigu grįžtumėte į mokyklą antrą kartą... Ten sugrąžinti jūsų negalime, bet tikrai galime pasiūlyti kvietimus į šį filmą. Taigi teisingai atsakykite į mūsų klausimą ir nemokamai su draugu ar drauge nukeliaukite pažiūrėti šios kino juostos.

KLAUSIMAS: Kas filme vaidina 37-erių Maiką Odonelį?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Official '17 Again' Trailer

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min