Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus, kepuraitę arba guminį kamuolį!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas visiems, kurie nepamiršta žaliuoti! Kai žiema vis dar kankina pavasarį, reikia išnaudoti galimybę ilgiau be sąžinės graužaties pabūti kino teatre, kur rodomi skirtingų žiūrovų dėmesio verti filmai. Už praėjusios savaitės pastangas netrukus apdovanosime laiminguosius mūsų skaitytojus, kuriems atiteks originalūs filmų prizai. O šią savaitę jūsų laukia dar vienas dvigubas konkursas!

Raudonais kino juostos „Marlis ir aš“ marškinėliais apdovanojame Beatą, Sigutę, Donatą, Astą ir Edgarą. O filmo „Stebėtojų lyga“ maskuojantys veidą džemperiai burtų keliu atiteko Alviui, Linui ir Aurimui. Sveikiname laimėtojus – džiaukitės pavasario dovanomis!

Jau kitą savaitę kino teatruose pasirodys veiksmo drama „Gran Torino“ su vyriškuoju Clintu Eastwoodu. JAV šis filmas, pasirodęs didžiuosiuose ekranuose, iškart tapo absoliučiu kino teatrų lyderiu. Siūlome jam pasiruošti – laimėti kvietimus į šį filmą arba pasipuošti originalia filmo kepuraite!

Ir tai dar – tradiciškai – ne viskas. Animacinių filmų žiūrovai netrukus sulauks dar vienos kino dovanėlės – filmo „Monstrai prieš ateivius“. Dabar galime ne tik kino teatruose pasižiūrėti šio filmo anonsus, bet ir laimėti linksmą filmo dovaną – guminį kamuolį gimnastikai su ragais, kuris labai primins būsimo filmo herojus!

Taigi pasirinkite, kokio prizo labiau norėtumėte, ir teisingai atsakykite į konkurso klausimą.

Filmo „Gran Torino“ KLAUSIMAS: Kas šio filmo režisierius?

Filmo „Monstrai prieš ateivius“ KLAUSIMAS: Kas filme trenkiasi į jauną mergaitę?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Eastwood Gets Grumpy in 'Gran Torino'

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min