Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus net į du filmus!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki visi, kurie bet kuriuo – net ir sunkesniu – gyvenimo momentu lieka ištikimi kinui! Mūsų kino konkursui jokios krizės ir sunkumai negresia, todėl juo mes iš visų jėgų stengiamės kompensuoti jūsų praradimus, taupymo politikas ir susivaržymus.

Po praėjusios savaitės laiškų lavinos atėjo laikas paskelbti laimingųjų, laimėjusių kvietimus arba prizus, vardus. Taigi! Animacinį filmą „Kelionė į mėnulį“ nemokamai pamatys Natalija ir Jonas, į grupės U2 3D koncertą keliaus Laima ir Egidijus, o kino juostos „Laumės vaikas“ užrašų knygas laimėjo Jurgita ir Kristina. Sveikiname visus, kuriuos bent šiek tiek nudžiuginome!

O ir kitiems liūdėti nereikia, oi ne. Nauja kino savaitė pasitinka jus su dviem viliojančiais pasiūlymais. Teisingai atsakę į konkurso klausimą, jūs galite laimėti kvietimus į dramą „Abejonė“ su žaviąja Maryl Streep arba ne mažiau vertingus kvietimus sau ir draugui į romantišką filmą „Nerimo dienos“. Abu reginiai tikrai verti jūsų dėmesio ir akies, todėl nesnauskite!

Filmo „Abejonė“ KLAUSIMAS: Ką įtarinėja M. Streep herojė?

Filmo „Nerimo dienos“ KLAUSIMAS: Koks laikotarpis vaizduojamas filme?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

Filmo „Abejonė“ anonsas. 

 

Filmo „Nerimo dienos“ anonsas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Įvartis
Parašykite atsiliepimą apie 15min