Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk magiškų kino prizų!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas, kino mėgėjai! Ačiū už šimtus jūsų laiškų ir galybę teisingų atsakymų – savo ištikimybę animaciniams filmams jūs įrodėte su kaupu. Už šias pastangas tris laiminguosius skaitytojus apdovanosime žaismingomis filmo „Boltas“ apyrankėmis. O šią savaitę pristatome jums net dviejų magiškų filmų prizus, kuriuos galite laimėti atsakę vos į vieną klausimą apie filmą.

Tačiau prieš tai žavingose juodose dėželėse įpakuotas „Bolto“ apyrankes norime padovanoti Mildai, Renatai ir Inai. Sveikiname laimėtojas!

Jau šiomis dienomis didžiuosiuose kino ekranuose pasirodo magiškas fantastinis nuotykių filmas „Rašalo širdis“, kuris leis pamatyti užburiančią gėrio ir blogio kovą. Jei pažiūrėję šią kino juostą, norėsite įsigyti originalų prisiminimą apie ją – dalyvaukite mūsų kino konkurse ir laimėkite vaizdus keičiančią užrašų knygą bei magnetinius knygų skirtukus!

Tačiau tai – šiukštu ne viskas. Kino teatruose netrukus pasirodys savo grožiu užburiantis filmas „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“, atskleisiantis nežinomas ir nematytas šių egzotiškų paukščių gyvenimo puses. 15min.lt skaitytojai gali nemokamai apsilankyti pasirinktame šio filmo seanse – tereikia parodyti savo norą teisingu atsakymu į mūsų klausimą ir tikėtis sėkmės.

Filmo „Rašalo širdis“ KLAUSIMAS: Kokia Megės tėčio profesija?

Filmo „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“ KLAUSIMAS: Prie kokio ežero išsirita flamingai?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Les Ailes Pourpres - Super-trailer

Filmo „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“ anonsas.

Filmo „Rašalo širdis“ anonsas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min