Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 12d. 17:33

Laimėk marškinėlius arba džemperį!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas

Sveiki, žalieji kino draugai! Už praėjusios savaitės nuopelnus laimingiausius iš jūsų, kurie netingėjo ir atsiuntė mums savo teisingus atsakymus, apdovanosime kvietimais į filmą bei magiškomis užrašų knygomis ir knygų skirtukais. Naujasis kino konkursas – tiesiogiai susijęs su pavasariu! Atšylant orams, visiems norisi atsinaujinti ir pasipuošti – siūlome tai padaryti kokybiškai ir originaliai. Todėl kviečiame laimėti ryškius marškinėlius ir paslaptingus džemperius!

Visgi negalime pradėti naujų darbų, nepaskelbę laimingųjų skaitytojų vardų, kurie galės džiaugtis kino dovanomis! Į filmą „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“ kviečiame su draugu ar drauge nemokamai nueiti Eglę, Giedrę ir Justą. O magiškomis filmo „Rašalo širdis“ užrašų knygomis ir skirtukais galės džiaugtis Gerda ir Jurgita. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Nuo šio savaitgalio didžiuosiuose kino ekranuose pasirodo nuotaikinga komedija apie šunį – „Marlis ir aš“, kuris žiūrovus turėtų ir prajuokinti, ir priversti nubraukti ašarą. Ištikimiems savo skaitytojams siūlome laimėti šio filmo ryškiai raudonus marškinėlius! Tačiau tai – dar ne viskas! Specialiai jums suteikiame išskirtinę galimybę laimėti kino juostos „Stebėtojų lyga“ originalų džemperį, kuriuo galėsite ne tik pasipuošti, bet ir išgąsdinti aplinkinius. Pasirinkite, kokio prizo norėtumėte – ir teisingai atsakykite į konkurso klausimą!

Filmo „Marlis ir aš“ KLAUSIMAS: Kokios profesijos atstovas yra Marlio šeimininkas?

Filmo „Stebėtojų lyga“ KLAUSIMAS: Kas vadinasi „Stebėtojų lyga“?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Watchmen Trailer 1
Temos: 1 Džemperis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min