Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk marškinėlius arba džemperį!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, žalieji kino draugai! Už praėjusios savaitės nuopelnus laimingiausius iš jūsų, kurie netingėjo ir atsiuntė mums savo teisingus atsakymus, apdovanosime kvietimais į filmą bei magiškomis užrašų knygomis ir knygų skirtukais. Naujasis kino konkursas – tiesiogiai susijęs su pavasariu! Atšylant orams, visiems norisi atsinaujinti ir pasipuošti – siūlome tai padaryti kokybiškai ir originaliai. Todėl kviečiame laimėti ryškius marškinėlius ir paslaptingus džemperius!

Visgi negalime pradėti naujų darbų, nepaskelbę laimingųjų skaitytojų vardų, kurie galės džiaugtis kino dovanomis! Į filmą „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“ kviečiame su draugu ar drauge nemokamai nueiti Eglę, Giedrę ir Justą. O magiškomis filmo „Rašalo širdis“ užrašų knygomis ir skirtukais galės džiaugtis Gerda ir Jurgita. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Nuo šio savaitgalio didžiuosiuose kino ekranuose pasirodo nuotaikinga komedija apie šunį – „Marlis ir aš“, kuris žiūrovus turėtų ir prajuokinti, ir priversti nubraukti ašarą. Ištikimiems savo skaitytojams siūlome laimėti šio filmo ryškiai raudonus marškinėlius! Tačiau tai – dar ne viskas! Specialiai jums suteikiame išskirtinę galimybę laimėti kino juostos „Stebėtojų lyga“ originalų džemperį, kuriuo galėsite ne tik pasipuošti, bet ir išgąsdinti aplinkinius. Pasirinkite, kokio prizo norėtumėte – ir teisingai atsakykite į konkurso klausimą!

Filmo „Marlis ir aš“ KLAUSIMAS: Kokios profesijos atstovas yra Marlio šeimininkas?

Filmo „Stebėtojų lyga“ KLAUSIMAS: Kas vadinasi „Stebėtojų lyga“?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Watchmen Trailer 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Džemperis
Parašykite atsiliepimą apie 15min