Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk nepadoriai patrauklių prizų!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki, kinomanai! Sveikiname su nauja savaite ir nauju kino konkursu, kuris šią savaitę bus švelniai nepadorus. Ir viskas tik dėl naujos vyriškai nešvankių juokelių komedijos „Stebėk ir raportuok“, kuri kinuose pasirodys netrukus!

Tačiau prieš tai išsidalinkime bauginančius prizus, kuriuos siūlėme laimėti praėjusią savaitę. Origanalius filmo „Nekviesti svečiai“ puodelius norime padovanoti mūsų skaitytojams Mariui, Povilui ir Julijai. Linkime smagaus ir aplinkinius gąsdinančio kavos ar arbatos gėrimo!

Jau šį penktadienį didžiuosiuose kino ekranuose pasirodo juodoji komedija „Stebėk ir raportuok“, kuri privers prunkšti iš absurdiškų, o kartais ir ne itin švankių juokų ir pokštų. Kad toks reginys greitai neužsimirštų, kviečiame laimėti originalius šio filmus prizus – stikliukus stipriesiems gėrimams su šmaikščiais užrašais ir XXXL dydžio prezervatyvą, skirtą skardinių atšaldymui.

Teisingai atsakykite į klausimą ir galbūt fortūna jums nusišypsos!

KLAUSIMAS: Kokia herojaus Ronio profesija?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min