Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 1d. 16:25

Laimėk originalių kino dovanų!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas

Labas, kino konkursų gerbėjai! Tradiciškai per savaitę gavome šimtus jūsų laiškų su teisingais atsakymais į klausimus – fortūna tarp visų jų vos rankos nenusilaužė. Tačiau viskas baigėsi gerai ir netrukus viešai paskelbsime praėjusio konkurso laimėtojus – o jų tikrai nemažai!

Šią savaitę siūlome laimėti nepaprastų ir anaiptol neprastų dovanų – romantinės komedijos „Parduotuvių maniakės išpažintis“ rožines kosmetines bei nuotykių komedijos „Kelionė į raganų kalną“ žadintuvus. Tačiau prieš tai būtinai turime sužinoti praėjusios savaitės laimingųjų vardus.

Taigi taigi... Su draugu ar drauge pasižiūrėti filmo „Meilė Niujorke“ kviečiame Antaną, Aidą, Rūtą, Arūnę, Irmantą ir Liną. O kvietimus į „Greiti ir įsiutę 4“ seansą laimėjo Raimundas, Adrijus ir Tadas. Sveikiname visą būrį būsimų kino žiūrovų!

Jau kitą savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodys filmas „Parduotuvių maniakės išpažintis“, kuriame išvysime jauną merginą, apsėstą parduotuvių siaubimo manijos. Siūlome nepamiršti šio filmo ir laimėti ryškiai žavią rožinę filmo kosmetinę! O dar po savaitės žiūrovus pakvies nuotykių komedija „Kelionė į Raganų kalną“. Šia proga kino konkurse galite išplėšti originalų žadintuvą.

Taigi pasirinkite, kurį filmą norėtume pamatyti nemokamai, ir teisingai atsakykite į konkurso klausimą.

Filmo „Parduotuvių maniakės išpažintis“ KLAUSIMAS: Pas ką gyvena filmo herojė?

Filmo „Kelionė į Raganų kalną“ KLAUSIMAS: Kur yra Raganų kalnas?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Confessions of a Shopaholic movie trailer
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min