Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk pasiutusius kvietimus į du filmus!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki visi kino konkursų gerbėjai! Labai smagu ir vėl su jumis sveikintis ir sveikinti tuos, kuriems pasisekė praėjusios savaitės kovoje dėl prizų. Jų vardai netrukus bus atskleisti. Turime gerų žinių! Šią savaitę kviečiame jus laimėti kvietimus net į du pašėlusius filmus – romantinę dramą „Meilė Niujorke“ ir veiksmo kino juostą „Greiti ir įsiutę 4“! Taigi tikrai yra dėl ko pakovoti.

Pirmiausia visiems visiems, kurie siuntė mums atsakymus į praėjusios savaitės klausimą, dėkojame už atkaklumą ir ryžtą. Magiški burtai lėmė, kad veiksmo dramos „Gran Torino“ kepuraite galės pasipuošti Arūnas, o kvietimus į šį filmą laimėjo Agnė, Domantas ir Juozas. Prizų dalybos dar nebaigtos – animacinio filmo „Monstrai prieš ateivius“ originalius guminius kamuolius su ragais dovanojame Sigitai, Violetai ir Giedrei. Sveikiname!

Jau nuo šio savaitgalio kino teatruose startuoja šmaikšti romantinė komedija „Meilė Niujorke“, parodysianti, be ko trys seksualūs vaikinai iš tiesų negali gyventi. Šį filmą jūs galite pamatyti nemokamai – tereikia teisingai atsakyti į kino konkurso klausimą ir jau pretenduosite padovanoti sau ir antrajai pusei smagų vakarą kino teatre.

Nenumaldomai artėja ir kita ilgai laukta kino premjera – į trasą netrukus išvažiuos „Greiti ir įsiutę 4“, kurie dar kartą žada sudrebinti ne tik kelius, bet ir žiūrovų širdis. Adrenalinas garantuotas – tereikia – vėlgi – įveikti konkurso klausimą ir pasimeilinti fortūnai.

Pasirinkite, kurį filmą norėtume pamatyti nemokamai, ir teisingai atsakykite į konkurso klausimą.

Filmo „Meilė Niujorke“ KLAUSIMAS: Kas filmo herojams pataria, kaip spręsti jų problemą?

Filmo „Greiti ir įsiutę 4“ KLAUSIMAS: Kur šįkart vyks automobilių lenktynės?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

VIDEO: Любовь в большом городе
Filmo Filmo „Meilė Niujorke“ anonsas.

Filmo „Greiti ir įsiutę 4“ anonsas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min