Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 17d. 12:15

Laimėk pritrenkiančius marškinėlius!

Kino konkursas
Alvydo Opulskio montažas / Kino konkursas

Labas visiems kino filmų ir kino konkursų gerbėjams! Smagu iš jūsų gauti šimtus laiškų, tačiau mums tenka nelengva užduotis kas savaitę iš jų atrinkti tik kelis laiminguosius. Visgi laiminga diena jums tikrai gali išaušti – galbūt ji kaip tik šiandien? Netrukus tai sužinosite, o šią savaitę siūlome varžytis dėl pačių originaliausių filmo „Iksmenai:pradžia.Ernis“ marškinėlių.

Už praėjusios savaitės nuopelnus į nemokamą kino seansą, kuriame pamatysite filmą „Myliu tave, žmogau!“, norime pakviesti Pijų, Darių ir Lolitą. Sveikiname ir linkime jums gero kino!

Po dviejų savaičių Lietuvos didžiuosius kino ekranus atakuos Iksmenai – pasirodys filmas „Iksmenai:pradžia.Ernis“. Fantastinio veiksmo filmo gerbėjai jau dabar gali laimėti originalius šios kino juostos marškinėlius ir atšilus orams – jais pritrenkti aplinkinius. Tereikia teisingai atsakyti į konkurso klausimą it tikėtis sėkmės.

KLAUSIMAS: Kas yra Ernio mirtinas priešas?

Pašto dėžutė jūsų laiškų laukia iki kito antradienio. Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kur gyvenate, ir telefono numerio. Iki!

 

Temos: 1 Marškinėliai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min