Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėkite bilietų į filmą „Bėgte visą naktį“

Filmas „Bėgte visą naktį“
Kadras iš filmo / Filmas „Bėgte visą naktį“
Šaltinis: 15min
0
A A

Savo reputacija Duobkasio pravardę užsitarnavusiam buvusiam samdomam žudikui Džimiui sekasi ne per geriausiai. Ilgus metus geriausiu Bruklino mafijos boso Šono Magvairo draugu buvusį Džimį persekioja praeities nuodėmės ir, lyg to dar būtų negana, ant kulnų jam lipa atkaklusis policijos detektyvas, persekiojantis Džimį jau 30 metų. Panašu, kad pastaruoju metu Džimis randa paguodą tik viskio stiklo dugne.

Tačiau kai žudiko taikiniu tampa jo sūnus Maikas, su kuriuo Džimis beveik nepalaikė jokių ryšių, jis privalo rinktis tarp kriminalinės šeimos, kuriai kažkada priklausė, ir tarp savo tikrosios šeimos, kurią seniai apleido. Vienintelis kelias Džimiui išpirkti savo praeities klaidas yra apsaugoti savo sūnų nuo tokio pat likimo, kuris, neabejotinai, laukia jo paties – vieną dieną atsidurti netinkamoje šautuvo pusėje. Medžiojamam visos Bruklino mafijos ir ant kulnų lipant policijai, saugaus prieglobsčio Džimiui surasti nebepavyks – jis turi tik vieną naktį sutvarkyti viską taip, kad nuolatinis bėgimas pagaliau baigtųsi.

KONKURSAS: Komentaruose rašykite, koks aktorius vaidina Džimį? Nepamirškite nurodyti savo el.pašto adreso.

Penki nugalėtojai gaus po du bilietus į filmą. Laimėtojus paskelbsime penktadienį 13 val., su jais susisieksime asmeniškai.

NUGALĖTOJAI: Andrius, Milda, vilnius, Rapolas, Rasa.

VIDEO: Filmo „Bėgte visą naktį“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min