Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pats baisiausias nuotraukų konkursas

„Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“
kadras iš filmo / „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Siaubo filmai užkniso juodai? Tegul kraujas ir juokas liejasi laisvai! Nuo gruodžio 10 d. kino teatruose – baisiai juokinga absurdo ir humoro doze filme „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“.

Filmas meistriškai naudodamasis siaubo filmų žanro klišėmis ir pasikinkęs nepakartojamą humorą šaiposi iš tokių skerdynių trilerių, kaip „Penktadienis 13-oji“, „Pjūklas“, „Kruvinosios skerdynės Teksase“, „Kruvinoji Valentino naktis“ ir kt. „Facebook“ kartai dedikuota tiesiog pragariškai juokinga komedija pasmerkta tapti kultine ir laukia neišvengiamų tęsinių.

Ta proga, 15min.lt ir kino platintojai „Incognito Films“ skelbia baisiai juokingą konkursą!

Nusifotografuok ir atsiųsk baisiausią ir todėl juokingiausią savo nuotrauką ir laimėk kvietimą mirtinai juokingą filmą „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“!

Nuotrauką siųsk adresu baisiausias@15min.lt, temoje nurodęs konkurso pavadinimą. Kvietimais į filmą bus apdovanoti net 30 baisiausiai juokingų veidų! Nuotraukas galima siųsti iki gruodžio 12 d.

Siųsdami nuotrauką jūs patvirtinate, kad turite teisę nuotrauką platinti, taip pat, kad joje nufotografuoti asmenys yra pilnamečiai.
 

Skelbiami konkurso nugalėtojai:

Sveikiname fotokonkurso dalyvius, kurių nuotraukų numeriai yra: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19,  22, 23, 28, 29, 31, 34, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53.

Kiap atsiimti prizus kiekvienam pranešimes asmeniškai el. paštu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min