Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 09:12

„Perdirbtų Kalėdų” ir „15min” konkurso I nugalėtojas!

Rankinė „GreenUolė”
„Eko Laboratorijos” nuotrauka / Rankinė „GreenUolė”
Skelbiame „Eko Laboratorijos” ir „15min” konkurso nugalėtoją – rankinę iš tento laimėjo Edita Sedlickaitė, sugalvojusi ją pakrikštyti GREENUOLĖS vardu. Sveikiname idėjos autorę ir dėkojame už kūrybišką bei žaismingą pavadinimą, kurį „Eko Laboratorija” naudos ir toliau.

Edita GREENUOLĘ gali atsiimti šiandien atvirų durų dienose „Perdirbtos Kalėdos”, „Eko laboratorijos” dirbtuvėse, A.Jakšto g. 9, Vilniuje, nuo 14  iki 19 val. 

Atvirų durų dienose laukiami visi, norintys susipažinti su daiktų perdirbimo procesu, įsigyti perdirbtų gaminių bei laimėti dovanų. Taip pat laukiami rankdarbių gerbėjai, kurie išbandė šios savaitės instrukciją, kaip pasigaminti vazelę/pieštukinę iš laikraščio. „Laboratorijos” komanda bus pasirengusi atsakyti į visus klausimus, susijusius su laikraščio lankstymo ir pynimo ypatumais.

„Eko Laboratorija” savo dirbtuvėse perdirba įvairias antrines žaliavas ir paverčia jas originaliais, fukcionaliais daiktais: rankinėmis, piniginėmis, diržais, pagalvėmis, segėmis, dekoracijomis ir pan. Procesas nuo žaliavų gavimo iki jų virsmo konkrečiu daiktu yra ilgas, reikalaujantis kantrybės ir kūrybiškumo.

„Eko Laboratorija” kurdama naujus daiktus nuolat eksperimentuoja, todėl sudėtingiems ir naujai sukurtiems gaminiams suteikia garantiją. Jei kažkas suplyšo, nutrūko, sulūžo, garantija leidžia gaminį pataisyti arba pakeisti. „Laboratorijos” komanda mielai priima visus pastebėjimus bei idėjas – taip gaminiai tobulinami, o klientai gali džiaugtis patvariais daiktais.

„15min” skaitytojų laukia dar du konkursai: gruodžio 13 ir 20 d. Sekite naujienas! 
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

00:15
23:28
00:46

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min