Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valentino dienos sveikinimas. Lina sveikina savo mylimąjį Mantą

Lina ir Mantas
15min.lt skaitytojos Linos nuotr. / Lina ir Mantas
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt skaitytoja Lina Valentino dienos proga meilės žodžius siunčia savo mylimajam Mantui.

Tik keli žodžiai yra mano širdyje: Tavo vardas ir jausmas, kurį tau jaučiu. Aš jo paaiškint negaliu, nes net pati nesuprantu, tačiau žinau, kad šis jausmas skirtas vien tik tau. Bandysiu parašyti, tačiau nežinau, kaip pavyks, nes šitą jausmą sunku net apsakyt: lyg vasarai atėjus prašvinta mana širdis vos išgirdus tavo balsą, tuomet ir šypsena papuošia mano veidą, o mėlynos akys siunčia tau žvilgsnį nuo širdies.

Lūpos nori tik tavųjų, bet jos toli, todėl siunčiu oro bučinuką per linguojančius medžius, ošiančias bangas. Tu tas, kurio aš laukiau taip ilgai, aš nepaleisiu tavęs niekada, galbūt tie jausmai suriš mus ilgam. Širdžiai neįsakysiu ir jausmo neišvysiu, todėl širdelė mano liūdi, nes neturiu tavęs šalia tamsioms naktims, ankstyvais rytais, neturiu tavęs šalia, nors širdelė mano šaukia, bet dėja..

Nežinau už ką, kodėl, iš kur tas jausmas, bet žinau, jis žeidžia mano širdį, nes ji nori tik tavęs! Nežeisk, neskaudink mano širdelės ir ateik! Aš lauksiu tavęs dieną, naktį – lauksiu ilgai, tol, kol pamatysiu tave.

Nežeisk, nes žinau, kad tu tik vienas ją gali pagydyti, o aš net nežinau, kas tai per jausmas. GAL TU ŽINAI?

Myliu tave ;)

Originaliai pasveikinkite savo mylimąjį ar mylimąją Meilės dienos proga ir Amūras jums atsidėkos. Sveikinimų su nuotraukomis iki vasario 14 dienos laukiame el. paštu valentinas@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Meilė
Parašykite atsiliepimą apie 15min