Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasariškas nuotraukų konkursas „(Ne)atrasti Baltijos kaimynai“

Baltijos jūra
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Baltijos jūra
Šaltinis: 15min
0
A A

Turbūt kiekvienas mūsų mėgstame Baltijos jūrą – ji sava nuo vaikystės, su balto smėlio paplūdimiais, gintaro lašeliais, svajingais saulėlydžiais, bangų mūša, tolumoje matomais laivais. Tačiau jei mintimis keliautumėme Baltijos jūros regionu, atsidurtume Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Kaliningrade (Rusijoje), Latvijoje ar Estijoje.

Baltijos jūra vienija apie 100 milijonų įvairių tautų gyventojų, kurie automobiliu, keltu, lėktuvu, autobusu ar net jachta bei dviračiu gali nuvykti ir apsižvalgyti, kas įdomaus yra kaimynystėje.

Ar esate pabuvoję vienoje iš kitų 9 Baltijos jūros regiono šalių? O gal kaip tik ruošiatės tokiai kelionei? Jei keliaujate ir domitės Baltijos jūros regiono šalimis, kviečiame pasidalinti savo foto įspūdžiais iš Baltijos kaimynių – ką įdomaus atradote savo kelionėje, kas labiausiai sužavėjo vienoje iš Baltijos šalių ar tiesiog kaip atrodo ta pati Baltijos jūra „kitos šalies akimis“, stovint viename iš 8000 kilometrų Baltijos jūros kranto.

Nuotraukas iš kelionių regione galite siųsti jau dabar. Jų ir lydinčių glaustų komentarų lauksime iki rugpjūčio 19 dienos el. paštu baltija@15min.lt . Geriausias nuotraukas balsuodami rinks portalo lankytojai, o 5 laimėtojams Lenkijos, Švedijos ir Latvijos ambasados įteiks prizus: pažintines knygas apie Lenkiją, Švediją ir Latviją, šalis pristatančius nuotraukų albumus ir šalyse populiarios muzikos diskus.

Nuotraukų konkursas yra Europos Sąjungos inicijuotos Baltijos jūros regiono strategijos pristatymo kampanijos dalis. Konkursu siekiama pristatyti Baltijos jūros regioną, atskleisti, kad šis regionas, kuriam priklausome ir mes, yra platus, įvairus, įdomus ir artimas – atstumų ir bendrų interesų prasme. Nuotraukų konkursą „(Ne)atrasti Baltijos kaimynai“ rengia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir „15min.lt“, įgyvendinant Baltijos jūros regiono strategijos pristatymo kampaniją. Projektas finansuojamas Europos Komisijos lėšomis.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Jūra
Parašykite atsiliepimą apie 15min