Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

18-metis Vidmantas Armalis Anglijoje nuteistas už išprievartavimą

Vidmantas Armalis
Metropolitan Police / Vidmantas Armalis
Šaltinis: 15min
2
A A

Jaunas lietuvis nuteistas už išprievartavimą Anglijos Kraistčurčo mieste. 18-metis Vidmantas Armalis seksualinį nusikaltimą įvykdė ankstų sekmadienio rytą, tačiau buvo pastebėtas praeivių bei netrukus suimtas.

Jaunesnė nei 30-ies metų nukentėjusioji teisme pasakojo, kad sekmadienio rytą, apie 6:40 vietos laiku ėjo miestelio gatve. Praėjusi vietinį barą moteris pajuto, kad yra sekama vaikino su veidą dengiančiu gobtuvu.

Lietuvis keletą kartų pažvelgė į savo auką ir pradėjo ją sekti. Nors moteris paspartino žingsnius, užpuolimo išvengti nebepavyko. Visai netrukus V.Armalis pagriebė moterį, nusitempė ją į automobilių stovėjimo aikštelę ir išprievartavo.

Nukentėjusioji teisme teigė mėginusi šaukti ir gintis nuo užpuoliko, tačiau vyras jai ranka uždengęs burną. Po nusikaltimo jaunas emigrantas spruko, o moteris išbėgo į gatvę šaukdamasi pagalbos.

Du praeiviai nusikaltėliui pastojo kelią ir bandė padėti moteriai, tačiau prievartautojas atšovė jiems einantis namo ir nubėgo. Praeiviai spėjo nufotografuoti lietuvį.

Perdavus nuotrauką policijai jis suimtas dar tą patį rytą. Policijai V.Armalis sakė gėręs visą naktį iki ankstyvo ryto ir nieko nebeprisimenantis.

Detektyvas Steve'as Davisas, dirbęs su byla, buvo pasibaisėjęs jauno lietuvio poelgiu. Pareigūnas viešai padėkojo greitai sureagavusiems praeiviams, kurių padarytos nuotraukos padėjo policijai rasti nusikaltėlį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min