Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuonmetės Monikos nužudymo Norvegijoje byla: DNR pėdsakai veda į Lietuvą

Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Vg.no stop kadras / Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Šaltinis: 15min
0
A A

Norvegijos pareigūnai toliau narplioja 8-erių lietuvės Monikos nužudymo bylą. Policija ant Monikos pirštų rado DNR, kuri, kaip teigiama, priklauso kaltinamajam nužudymu arba jo giminaičiams.

Praėjus daugiau kaip dvejiems metams po to, kai policija nutraukė tyrimą, pripažinusi, kad 8-erių lietuvė Monika pati pasitraukė iš gyvenimo, paaiškėjo, kad ji galėjo būti nužudyta. Suimtas 32-ejų vyras iš Lietuvos, įtariamas žmogžudyste.

Policija DNR pėdsakų rado ne tik ant Monikos pirštų, bet ir delno bei kaklo.

Tai – buvęs Monikos motinos Kristinos sugyventinis. Norvegijos tyrėjas, paskatinęs atnaujinti lietuvės Monikos bylą, teigė, kad džiaugiasi, jog nužudytosios motina pagaliau buvo išgirsta. 32-ejų Lietuvos pilietis, kuriam pareikšti įtarimai Norvegijoje nužudžius 8-erių tautietę Moniką, mūsų šalyje yra kalėjęs.

Monikos nužudymu įtariamojo tėvas papasakojo apie sūnaus nusikaltimus.

Tuo metu, kaip rašo portalas Vg.no, kol kas iki galo nebaigtas DNR tyrimas. Taigi neįmanoma patvirtinti, ar DNR priklauso kaltinamajam, ar vienam iš jo artimųjų. Policija DNR pėdsakų rado ne tik ant Monikos pirštų, bet ir delno bei kaklo.

Jeigu policija nenustatys, kad kuris nors iš kaltinamojo giminaičių tuo metu lankėsi Norvegijoje, kur lietuvė ir buvo nužudyta, išaugs tikimybė, kad DNR vis dėlto priklauso būtent kaltinamajam.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min