TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agresyvų vagį lietuvį sutramdę drąsūs Romfordo paaugliai savęs didvyriais nevadina

Sydnie Barnes, Samas Tayloras ir Ellie Noble
romfordrecorder.co.uk nuotr. / Sydnie Barnes, Samas Tayloras ir Ellie Noble
Šaltinis: 15min
0
A A

Bebaimiai jaunuoliai susirėmė su agresyviu plėšiku, viešoje vietoje vidury dienos užpuolusiu 14 metų merginą, tačiau kuklinasi, kad jų veiksmai – „nieko ypatinga“. Apie tai rašo portalas Romfordrecorder.co.uk.

Aivaras Dvaranauskas iš Harrold Hill (Harold Hill yra didelis priemiesčio rajonas šiaurės rytų Londone, Anglijoje) šią savaitę buvo nuteistas kalėti penkerius metus už tai, kad birželio 26-ąją įvykdė išpuolį Romfordo miesto centre.

Taip pat tą pačią dieną 15.50 val. jis apiplėšė 11 metų berniuką. Praėjus vos pusantros valandos po užpuolimo Romforde jis pardavinėjo pavogtą  telefoną „Western Road“ lombarde.

Tačiau didvyriais tapę šešiolikmetis Samas Tayloras, penkiolikmetis Ellie Noble ir šešiolikmetė Sydnie Barnes, susidūrę su 27-erių Aivaru Dvaranausku buvo ryžtingi: susirėmė su užpuoliku ir atėmė nukentėjusiojo telefoną.

romfordrecorder.co.uk nuotr./Aivaras Dvaranauskas
romfordrecorder.co.uk nuotr./Aivaras Dvaranauskas

Marshall Park mokyklos Romforde mokiniai savo veiksmų nesureikšmina, tikindami, kad padarė tai, ką būtų padaręs bet kas kitas.

Samas, užsiiminėjantis karatė, sako: „Mes nesijaučiame esantys didvyriai – tiesiog pasielgėme teisingai. Čia nieko ypatinga, tai tiesiog – buvimas geru žmogumi.  Manau, kad vagis gavo gerą bausmę.“ O Sidnie pritarė: „Aš negalėčiau tiesiog praeiti pro šalį. Mes padarėme tai, ką ir turėjome.“ Ellie pridūrė: „Tikimės, kad tai atbaidys plėšikus: žinojimas, kad vaikai jus sustabdys.“

Ellie neslėpė nusivylimo, kad kiti žmonės, eidami pro šalį, net nesustojo. „Jie jau suaugę, bet paliko tvarkytis penkiolikmečius“ – sako ji.

Trijulė, vaikščiodama šalia Merkury House metro, išgirdo riksmus. Bet iš pradžių jie pamanė, kad keli draugai tiesiog juokauja.

„Mes pamatėme tą vyrą, apkabinusį mergaitę, ir nieko bloga nepamanėme. – sako Ellie. – Kai ji pradėjo spiegti, prašydama pagalbos, mes pagalvojome, kad tai pokštas.“

Vis dėlto jie greitai suprato, kad tai rimta, nes lietuvis Dvaranauskas kaip įmanydamas stengėsi išplėšti „iPhone“ telefoną iš mergaitės rankų.

„Pirmas instinktas buvo bėgti padėti. – sako Ellie. – Vėliau drebėjau pagalvojus, kas būtų, jei jis būtų turėjęs peilį.“

Samas sako: „Vyras galėjo turėti peilį. Mes buvome taip arti jo, kad jis galėjo išsitraukti peilį ir mus visus nudurti.“

Ellie neslėpė nusivylimo, kad kiti žmonės, eidami pro šalį, net nesustojo. „Jie jau suaugę, bet paliko tvarkytis penkiolikmečius“ – sako ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min