Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 25d. 21:41

Airijoje nužudytos lietuvės G.Raguckaitės byloje liudininkas prabilo apie jos įtraukimą į prostituciją

Giedrė Raguckaitė
Asmeninio archyvo nuotr. / Giedrė Raguckaitė

Gegužės 29-ąją sueina metai, kai Airijoje be žinios dingusi lietuvė Giedrė Raguckaitė dar buvo gyva. Iki šiol surinkti įrodymai rodo, kad ji buvo nužudyta, tačiau kūnas iki šiol nerastas. Vis dėlto skelbiamos naujos detalės šioje byloje.

Kaip praneša independent.ie, atsirado dar vienas liudininkas, kuris policijai tvirtino, jog Giedrė buvo apgavyste įtraukta į prostituciją vieno vyriškio. Vietos pareigūnai patvirtino tiriantys „naujus kaltinimus“, tačiau kol kas nepatvirtino šių teiginių. Minėtas liudininkas esą su pareigūnais susisiekė per socialinius tinklus.

Pareigūnai ketina atvykti į Lietuvą, kur ketina jį apklausti ir išsiaiškinti daugiau detalių.

Kaip rašo minėtas portalas, lietuvės bičiulis teigia, kad liudininkas šeimai esą atskleidė, kad su Giedrės dingimu susijęs vyriškis, klasta ją įviliojęs į prostituciją.

Pareigūnai atskleidė, kad 29-erių moteris paskutinį kartą gyva pastebėta Leitaune dviejų vyrų draugijoje praėjusių metų gegužės 29 d. apie 23 val.

Pareigūnai teigia, kad Giedrė kartu su dviem vyrais lietuviais grįžo į išsinuomotus namus Leitaune. Tuos du vyrus ji pažinojo. Manoma, kad ji buvo apsvaiginta narkotikais, ją be sąmonės į namą atnešė minėti vyrai ir bandė atgaivinti ledo vonioje.

G.Raguckaitė nei telefonu, nei per socialinius tinklus su niekuo nebebendravo nuo gegužės 30 d. Tyrėjai atidžiai apieškojo minėtą namą, tačiau jokių įkalčių jame nerado.

Užsienio žiniasklaida praneša, kad netrukus vietos pareigūnai turėtų paviešinti naujų detalių apie lietuvės dingimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min