Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2018 gruodžio 6d. 21:38

Angliją šiurpinanti lietuvės nužudymo byla: ant 14-metės kelnaičių rasta patėvio DNR pėdsakų

Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke

14-metės lietuvės, kuri Anglijoje buvo išprievartauta ir nužudyta Vulverhamptone esančiame parke, tėvai ketvirtadienį teisme teigė neturintys nieko bendra su jos nužudymu.

Suprasti akimirksniu

  • Ant nužudytos mergaitės apatinių kelnaičių rasta patėvio DNR pėdsakų;
  • Nei motinai, nei patėviui jokių kaltinimų šioje byloje nėra pateikta.

Kaip skelbia portalas dailymail.co.uk, fabrike pakuotoja dirbanti mergaitės motina Karolina Valantinienė ir jos sutuoktinis Saidas Valantinas, kuris buvo mergaitės patėvis teisme tvirtino, kad įtariamąjį ginančio advokato teiginiai, kad jie susiję su dukters nužudymu, yra absurdas.

Pora, susituokusi 2006-aisiais, liudijo teisme, kur 16-metis vaikinas kaltinamas nužudęs jų dukterį, o vėliau santykiavęs su jos kūnu.

K.Valantinienė davė parodymus prieš savo vyrą. Teisme išgirsta, kad jos sutuoktinio spermos rasta ant mergaitės apatinių kelnaičių po to, kai ji buvo nužudyta.

Sėklinio skysčio rasta ir ant baltų džinsų, priklausančių nužudytai mergaitei. Jie kartu su apatiniais buvo rasti parko šiukšliadėžėje.

S.Valantinas teisme teigė, kad jis nežino, kaip jo DNR pėdsakų galėjo atsirasti ant mergaitės drabužių.

Nei Karolinai Valantinienei, nei jos sutuoktiniui Saidui Valantinui nėra pareikšti jokie kaltinimai.

Įtariamasis, kuris kaltinamas, mergaitės išprievartavimu, nužudymu ir santykiavus su jos kūnu, yra nepilnametis, todėl neatskleidžiama jo tapatybė. Mergaitės pusnuogis kūnas buvo rastas parke balandžio 12 d. Jį aptiko šunį vedžiojęs vyriškis.

Kaltinamajam atstovaujantis advokatas Adamas Kane'as paklausė S.Valantino: „Ar yra realių priežasčių, kodėl jūsų DNR pėdsakų rasta ant mergaitės apatinių? Ar jūs radote ją parke ir ar jūs seksualiai išnaudojote ją?“

Jis atsakė: „Tai yra absurdas, aš visiškai tai neigiu“.

Tuomet advokatas paklausė: „Ar tai buvo seksualinės prievartos pasekmė? Ar tai buvo smurtinis išpuolis prieš ją, ar jūs ją nužudėte?“

Jis atsakė, kad to nedarė ir dar kartą pakartojo, kad tai yra absurdas.

Tuomet K.Valantinienė buvo paklausta, ar ji siekianti apsaugoti savo vyrą nuo įsitraukimo į nusikaltimą prieš jos dukterį. Ji atsakė, kad to nedaranti ir kad tai yra absurdas.

Tuomet advokatas jos paklausė, ar ji nužudė savo dukrą, o ji atsakė, kad ne.

Advokatas taip pat paklausė, ar jos vyras nužudė jos dukrą, ji taip pat atsakė neigiamai.

Priminsime, kad ketvirtadienį ji taip pat liudijo teisme ir papasakojo apie problemas su dukra bei paskutinį bučinį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min