Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2018 gruodžio 1d. 20:53

Angliją šiurpinanti lietuvės nužudymo byla: įtariamąjį išdavė sportbačiai

Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke

Sportbačiai padėjo policijos pareigūnams sučiupti įtariamąjį, kuris galimai nužudė 14-metę lietuvę ir santykiavo su jos kūnu.

Kaip rašo portalas expressandstar.com, stebėjimo kameros užfiksavo jaunuolį, einantį Vakarų parko Vulverhamptone link – paviljone, kuris pramintas „juoduoju namu“ 16-metis lietuvės feisbuko draugas buvo paskyręs jai susitikimą.

Šis asmuo kamerų užfiksuotas netrukus po to, kai jiedu apsikeitė internetinėmis žinutėmis. Jis buvo parašęs, jog išėjo iš namų, o ji – kad keliauja susitikimo vietos link.

Vaikinas vilkėjo „Adidas Gazelle“ sportbačius – juos identifikavo įmonės prekės ženklo vadybininkas.

Tokius pačius sportbačius įtariamasis avi ir nuotraukose, kurias skelbia savo feisbuko paskyroje. Be to, pareigūnai rado pėdsakų ant kraujo, kuris buvo rastas „juodajame name“ po to, kai mergaitės kūnas buvo nutemptas ant suoliuko netoli nuo paviljono. Jos kūnas gulėjo pusnuogis.

Ponas Rees, atstovaujantis įmonei, išdavė, kad sportbačio skiriamasis bruožas – padas, išraižytas šešiakampio ir grotelių raštu.

„Vienas iš šių ženklų buvo įsispaudęs kraujyje, toje atkarpoje, kur vilktas kūnas, tai rodo, kad avėjęs šiuo batus žmogus vilko kūną į kitą vietą“, – kalbėjo jis.

Kūnas buvo velkamas apie 150 metrų.

Nuotraukos, kuriose – žymės ant paviljono grindų, buvo parodytos ekspertams iš „Adidas“. Šie patikino, kad tai „Adidas Gazelle“ sportbačių padų žymės. Teigiama, kad būtent šiuos sportbačius ir avėjo įtariamasis lemtingą vakarą.

Lietuvė paskutinį kartą stebėjimo kamerų parke buvo užfiksuota 22.47 val. balandžio 11 d. Jos kūną kitą rytą rado šunį vedžiojęs vyriškis. Iš pradžių jis manė, kad ant suoliuko palikta pripučiama lėlė, tačiau savo siaubui netrukus suprato, kad tai – mergaitės kūnas.

Įtariamasis savo kaltę neigia. Jis prisipažino su ja santykiavęs, bet – tik su jos sutikimu.

Teismas tęsiasi.

Temos: 2 Anglija Nužudymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min