Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 28d. 10:05

Anglijoje į kalėjimą siunčiamas lietuvis, su ginklu praeivių klausinėjęs, kur rasti „žolės“ ir merginų

Audrius Truskauskas
Anglijos policijos nuotr. / Audrius Truskauskas

Pietryčių Anglijoje, Glosterio mietse, lietuvis Andrius Truskauskas dėl grasinimų ginklu siunčiamas už grotų. Kaip rašo vietos naujienų portalas punchline-gloucester.com, lietuvis praeiviams grasino ginklu ir reikalavo pasakyti, kur rasti merginų ir „žolės“.

Incidentas įvyko šių metų kovo 31 dieną, apie 21.30 val. Gatvėje lietuvis nepažįstamojo klausinėjo, kur galima rasti merginų, o šiam atsakius, jog nežino, A.Truskauskas išsitraukė šaunamąjį ginklą ir jį nukreipė į gatvėje sutiktą žmogų.

Antras incidentas įvyko po maždaug dešimties minučių – apie 21.40 val. A.Truskauskas, kaip teisme pasakojo prokurorė Janine Wood, įsiveržęs į parduotuvę reikalavo „žolės“, sutiktam žmogui šaukė „aš tave nužudysiu“ ir įspėjo, kad su savimi turi ginklą.

Lietuvio gynėjas Steve'as Youngas sakė, kad A.Truskauskas su savimi ginklą išties turėjo, nes ketino jį parodyti draugui. Be to, lietuvis tą dieną daug gėrė degtinės ir nepamena visų įvykių, dėl kurių buvo kaltinamas.

Pasak lietuvio gynėjo, A.Truskauskas yra vedęs, su žmona augina tris vaikus. Tiesa, jo šeima likusi Lietuvoje.

S.Youngas teismo prašė atsižvelgti į tai, kad griežta bausmė lietuviui turės pasekmių visai jo šeimai, nes jis ją išlaiko.

Teisėjo teigimu, per incidentus A.Truskausko užsipulti žmonės buvo įbauginti, jie manė, kad žus.

Lietuviui skirta dvejų metų kalėjimo bausmė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min