Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 7d. 07:48

Anglijoje nusižudęs lietuvis lankė emigravusius giminaičius

Pavelas Kovaliauskas su dukra
Pavelas Kovaliauskas su dukra

Antrą Kalėdų dieną Tivertone (Didžioji Britanija), nusižudęs 62 metų lietuvis Pavelas Kovaliauskas Anglijoje negyveno. Ten jis lankė savo giminaičius – dukrą su vyru. Jie tikina, kad vyrą savižudybėn galėjo pastūmėti vienatvė ir depresija, skelbia exeterexpressandecho.co.uk.

Tivertone P.Kovaliauskas pas dukrą Inga Verpetinskienę ir žentą Marių viešėjo nuo gruodžio 1 d., o po Kalėdų tėvą dukra rado pasikorusį.

M.Verpetinskas sako, kad šeimą mirtis labai sukrėtė. Tik po jo mirties giminaičiai suprato, kodėl prieš kelionę pas dukrą Lietuvoje šįkart jis draugams skelbėsi, kad į Angliją vyksta paskutinį kartą.

„Visi jo giminaičiai gyvena Anglijoje. Vasarą, kai jis mus lankė, uošvis neatrodė blogai. Tiksliai nežinau, dėl ko jis liūdėjo. Gal todėl, kad buvo vienišas“, – svarstė M.Verpetinskas.

P.Kovaliausko kūną jo dukra rado antrą Kalėdų dieną apie 11.25 val. Ji į įvykio vietą iškvietė policiją ir medikus. Jie konstatavo mirtį.

Policijos pareigūnų tvirtinimu, vyro savižudybė nekelia abejonių, todėl išsamus mirties aplinkybių tyrimas nebus atliekamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min