Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 9d. 20:32

Anglijoje nužudytas jaunas lietuvis: sulaikytas įtariamasis, Rumunijos pilietis

Audrius Lapinskas
Anglijos policijos nuotr. / Audrius Lapinskas

Piterbore (Anglija) sausio 5 d. nužudytas 30-metis lietuvis Audrius Lapinskas. Kaip skelbia portalas cambridge-news.co.uk, velionio brolis jį prisiminė „kaip šiltą ir draugišką žmogų“.

Velionio brolis per atostogas lankė šeimą Lietuvoje, kai sausio 6 d. jį pasiekė skaudi policijos žinia.

Jam buvo pranešta, kad brolis Audrius mirė Piterbore, jo kūnas buvo rastas su „rimtais sužeidimais“.

Skelbiama, kad sekmadienį, 8.50 val. vietos laiku į įvykio vietą Lincoln Road gatvėje buvo iškviestos pagalbos tarnybos. Lietuvis nedelsiant buvo nugabentas į ligoninę. Nepaisant medikų pastangų, jis mirė.

Jo brolis Gintaras pasakojo, kad lietuvis buvo labai geras žmogus. „Jis buvo geras savo šeimai, rūpinosi ja. Padėjo savo šeimai Lietuvoje, siuntė pinigus mamai ir broliui. Jis buvo geras, draugiškas ir šiltas žmogus“, – taip apie velionį atsiliepė brolis.

Anot jo, žinia ypač sukrėtė Audriaus motiną. „Mane ji taip pat šokiravo, dar per anksti... Jis buvo dar labai jaunas. Neturėjo taip nutikti“, – kalbėjo jis.

Gintaras, gyvenantis Airijoje, sakė, kad brolis padėjo jam finansiškai, kai jis pirmą kartą išvyko iš Lietuvos: „Jis man davė pinigų, padėjo susirasti, kur gyventi. Jis manimi rūpinosi“.

Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, tai – 39-erių Rumunijos pilietis Nicolae Budurus. Jam pareikšti kaltinimai. Įtariamasis lieka už grotų. Gintaro teigimu, pareigūnai nepatikslino, nuo kokių sužalojimų mirė jo brolis, esą vyksta „tyrimas“.

Audrius į Piterborą persikėlė 2010-aisiais, dirbo vairuotoju. Gintaro teigimu, darbdavys visuomet juo džiaugėsi: „Galbūt todėl jis išdirbo įmonėje dešimt metų“.

Lietuviui buvo atliktas skrodimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie 15min