Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 9d. 14:36

Anglijoje per vakarėlį kitą moterį netyčia sužalojusi lietuvė išvengė kalėjimo

Temidė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Temidė

Anglijos Blakberno mieste lietuvė buvo apkaltinta netyčiniu sužalojimu, kai per vakarėlį kitai moteriai metė stiklinę su gėrimu. Apie tai praneša lancs.live teismo reporterė Rachel Smith.

Teisme nagrinėtos bylos duomenimis, nelaimė įvyko 2017-ųjų spalio 28-ąją, per vakarėlį Blakberno mieste.

50 metų Judita Balčienė ir nukentėjusi moteris, kurios pavardė neskelbiama, kvailiodamos sumanė pasimėtyti stiklinėmis su gėrimais.

„Neabejotinai dėl alkoholio, kurio abi išgėrėte, jūs ėmėte ginčytis viena su kita. Auka nesutiko mesti gėrimo jums, o jūs iš tikrųjų metėte gėrimą jai“, – teismo salėje apie bylą kalbėjo teisėjas Andrew Jefferiesas.

Kaltinamosios J.Balčienės mesta stiklinė sudužo ir šukės perpjovė kitos moters smakrą, sužalojo liežuvį.

Teisėjas sakė tikįs, kad J.Balčienė nenorėjo sužeisti kitos moters, bet pridėjo: „Visgi tai buvo labai sunkus sužalojimas.“

Už tai J.Balčienei grėsė įkalinimas, bet teisėjas jos pasigailėjo: moteris turi 20 metų darbo stažą, niekada nebuvo patekusi į teisėsaugos akiratį, be to, laišką apie jos gerą charakterį pasirašė 40 žmonių.

„Man labai sunku sutikti su idėja, kad turėtume įkalinti penkiasdešimtmetę, gerą darbo stažą ir rekomendacijas turinčią moterį, atvirai sakant, dėl netyčia padarytos žalos. Nors padaryti sužalojimai tikrai nemalonūs, bet ginklas nebuvo panaudotas“, – sakė teisėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

02:49
00:10
00:47

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min