Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atminties netekusį kėdainietį Alvydą Kanaporį britų medikai tebevadina Robertu

Parke rastas vyras neatsimena, kas jis toks
Parke rastas vyras neatsimena, kas jis toks
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos medikai gavo daugybę pranešimų apie tai, kad amnezija sergantis vaikinas yra 22 m. Alvydas Kanaporis. Šiuo metu jo tapatybė tikrinama padedant policijai, bandoma susisiekti su vaikino šeima, rašo uk.news.yahoo.com.

Gydytojas Manaanas Karas Ray pabrėžė, kad vaikino tapatybės nustatymas yra tik pirmasis žingsnelis jo kelyje į atminties sugrįžimą: „Supraskite, vardas, pavardė mums visiems yra savaime suprantami dalykai, o šiam vaikinui be praeities nėra nei dabarties, nei ateities."

Ligoninės skambučių centro atstovas dėkojo visiems, kurie kreipėsi norėdami suteikti informacijos apie pacientą.

„Mes apdorojame visą informaciją, kurią gavome, ir bendradarbiaujame su policija dėl kitų žingsnių atkuriant, kas yra Robertas“, – aiškino atstovas.

„Mes apdorojame visą informaciją, kurią gavome, ir bendradarbiaujame su policija dėl kitų žingsnių atkuriant, kas yra Robertas“, – aiškino atstovas.

Lietuviai pažino iškart

Britų žiniasklaida penktadienį tebeprašė visuomenės pagalbos nustatant vaikino tapatybę, nors 15min.lt skaitytojai tai išsiaiškino dar ketvirtadienį.

Jo brolis Tomas 15min.lt patvirtino, kad britai prašo atpažinti jo brolį. „Jis buvo išvažiavęs dirbti į Didžiąją Britaniją, bet tiksliai nežinau, nei ką dirbo, nei kur. Jis su šeima beveik nebendravo, todėl nė nežinojome, kad jis du mėnesius buvo pradingęs“, – ketvirtadienį sakė T.Kanaporis.

Penktadienį į 15min.lt paskambinęs britų bulvarinio leidinio „The Sun“ atstovas prašė A.Kanaporio brolio Tomo kontaktų, kad galėtų su juo susisiekti. Žinia apie amnezija sergantį lietuvį apskriejo visą pasaulį.

Penktadienį su A.Kanaporio broliu susisiekti nepavyko. Neaišku, ar šeima jau atsiliepė į britų medikų pagalbos šauksmą. 

Gydytojas: tikrai nesimuliuoja

15min.lt taip pat nesulaukė A.Kanaporį gydančio gydytojo Manaano Karo Ray atsakymo. Britų žiniasklaidai jis sakė, kad šis atvejis – išskirtinis jo praktikoje, mat paprastai amnezija trunka kelias valandas ar dienas, bet ne du mėnesius.

Jis pats nusprendė bandyti atsekti savo istoriją per žiniasklaidą. Jei jis turėtų, ką slėpti, tikrai to nedarytų, – pabrėžė medikas.

Gydytojas pažymi, kad taip sunkiai susirgti žmogus gali tik po itin smarkaus emocinio sukrėtimo. Nustatyta, kad fizinio smurto pacientas nepatyrė.

Manaanas Karas Ray sakė, kad A.Karaponis amnezijos tikrai nesimuliuoja: „Mes vertiname tai, kad jis pats nusprendė bandyti atsekti savo istoriją per žiniasklaidą. Jei jis turėtų, ką slėpti, tikrai to nedarytų.“

Jaučiasi sutrikęs

Pats A.Kanaporis ketvirtadienį vakare susitiko su britų žurnalistais. Prieš kameras stoti vaikinas atsisakė dėl per didelio jaudinimosi, bet pasikalbėti sutiko.

„Kelios pastarosios savaitės man buvo tikrai baisios. Patyriau tiek daug skirtingų emocijų.  Kartais jaučiuosi piktas, sutrikęs, apima depresija, jaučiuosi sutrikęs ir susipainiojęs. Aš tik noriu sužinoti savo vardą. Tikiuosi, kad kas nors mane pažins ir padės“, – sakė jis.

Kartais jaučiuosi piktas, sutrikęs, apima depresija, jaučiuosi sutrikęs ir susipainiojęs. Aš tik noriu sužinoti savo vardą. Tikiuosi, kad kas nors mane pažins ir padės, – sakė A.Kanaporis.

A.Kanaporis buvo surastas gegužės 18 d. Piterboro parke.

Su savimi jis neturėjo jokių tapatybės dokumentų ir nieko neatsiminė – nei savo vardo, nei kiek jam metų, nei iš kur jis kilęs.

Medikai diagnozavo vyrui amneziją ir paskelbė jo nuotrauką, tikėdamiesi, kad galbūt atsiras žmonių, kurie jį pažins.

Taip pat vaikiną gydytojai iš Piterboro nusivežė į Visbičą tikėdamiesi, kad matytos vietos jam gali sugrąžinti atmintį.

Dėl to, kad vyras suprato lietuviškai ir rusiškai, medikai svarstė, kad jis gali būti iš Rytų Europos.

Parke rastas vyras neatsimena, kas jis toks
Parke rastas vyras neatsimena, kas jis toks

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min