Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Barselonoje gyvenanti lietuvė: „Lietuvoje žmonės per daug susikoncentravę į problemas"

Giujelio parkas
Wikimedia.org nuotr. / Giujelio parkas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Su merginų kompanija po mokslų baigimo išvykusi į Kiprą, vėliau Irma gavo pasiūlymą užsidirbti Barselonoje. Jau pusantrų metų ten gyvenanti lietuvė vadovauja įmonei, nuomojančiai elektra varomas transporto priemones. Pasak jos, pagrindinis skirtumas tarp pietiečių ir lietuvių – pastarųjų susikoncentravimas į problemas.

„Žmonės pietuose yra laisvesni, šiltesni, didelę įtaką turi saulė. Aš pati jaučiu, kad, kai saulė šviečia, kitokios emocijos, daugiau energijos, žmonės spalvingesni. Lietuvoje gal žmonės per daug susikoncentravę į problemas, burbėjimą, nepasitenkinimą“, – „Žinių radijo“ laidoje „Salos“ sakė Irma.

Pietuose žmonės džiaugiasi kiekviena diena, kavos puodeliu, kurį gali išgerti prie jūros ar senamiestyje.

Jie kaip ir visur turi problemų, bet tų jų nesureikšmina iki paskutinio siūlelio.

„Jie kaip ir visur turi problemų, bet tų jų nesureikšmina iki paskutinio siūlelio. Jie tiesiog eina, paburbuliuoja, tada atsigeria kavos, tada – su draugais į barą pasėdėti“, – tęsė emigrantė.

Irmos teigimu, Barselona ne tik laisvas, kūrybiškas, bet ir labai judrus miestas – žmonės nuolat kažkuo užsiima. 

„Gali eiti į kokį parką laivelį paplukdyti ar tiesiog išsitiesti ant žolės parke pagulėti. Tie patys meilūs bariukai, kur gali nueiti praleisti vakarą. Yra ir tos žolės, tik ji nesuteikia to jausmo kaip užmiestyje, kai tu gali savo rankas į tą žemę įleisti.“

Emigrantė priduria, kad jai svarbiausia – jūra, kuri suteikia labai gerą jausmą. Nors Lietuvą, kaip ji teigia, ji irgi labai myli, grįžti neketina – jai arčiau širdies pietų šalys.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min