Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 7d. 10:09

Birmingame lietuviai mirtinai sumušė benamį ir paliko jį gatvėje „lyg šiukšlių maišą“

Didžiosios Britanijos policija
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Didžiosios Britanijos policija

Trys neblaivūs vyrai Birmingame viename iš butų mirtinai sumušė vyrą, o tada paliko jį gatvėje gulėti „lyg šiukšlių maišą“, konstatavo teismas.

Kaip skelbia portalas birminghammail.co.uk, vienas iš įtariamųjų filmavo, kaip iš aukos buvo tyčiojamasi ir kaip jis buvo mušamas. Įvynioję benamio kūną į miegmaišį vyrai išmetė jį į gatvę, o tada panoro dar išgerti.

60-ies Olegas Borisovskis, 44-erių Saulius Lemezonas ir 30-ies Vytautas Medeckis neigia žudę latvį Sandrį Abimeicevsą. Nusikaltimas įvykdytas praėjusių metų lapkričio 6 d.

Teisme konstatuota, kad trys įtariamieji nužudė minėtą latvių tautybės vyrą. „Jie mirtinai jį sumušė. Kai buvo aišku, kad žmogus merdėja arba jau yra negyvas, įtariamieji įdėjo jį į miegmaišį ir išmetė į gatvę, kur paliko kūną gulėti lyg šiukšlių maišą. Nebuvo priežasčių žudyti šį žmogų, tačiau vyrai buvo išgėrę, ir galbūt tai ir yra paaiškinimas“, – išgirdo teismas.

Teisme taip pat konstatuota, kad 55-erių auka į Jungtinę Karalystę atvyko iš Latvijos, įtariamieji – lietuviai ir rusas.

O.Borisovskis gyveno bute, kur įvykdytas nusikaltimas. Kiti du įtariamieji ir auka buvo benamiai. Panašu, kad, nors neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, pastarieji nakvodavo šiame bute.

Prieš nusikaltimo dieną vaizdo kameros užfiksavo vyrus, perkančius alkoholį. Tiksliai neaišku, kas minėtame bute vyko lapkričio 5 d. vakarą ir kitos dienos rytą, tačiau aišku, kad įtariamieji buvo „visi kartu“.

Teigiama, kad kaimynas girdėjo stiprų triukšmą. Jis teigė matęs, kaip vyrai tempė aukos kūną laiptais. Jis esą iškvietė ir policijos pareigūnus.

Teisme paaiškėjo, kad Saulius Lemezonas grįžo į butą, o kiti du įtariamieji nuėjo nusipirkti alkoholio. Kai policija ir medikai atvyko į incidento vietą, aukai jie jau nebegalėjo padėti. Jo veidas buvo smarkiai sužalotas.

O.Borisovskio drabužiai buvo sukruvinti. Netrukus į butą grįžo V.Medeckis ir buvo sulaikytas.

Aukai nustatyta „50 matomų išorinių sumušimų“. Akivaizdu, kad jis buvo spardomas ir trypiamas, jam pažeistos smegenys.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:48
02:04
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min