TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bristolyje prostitutę išgąsdinęs Kęstutis Maciukėnas klausydamas nuosprendžio pravirko

Sekso vergija
123RF nuotr. / Sekso vergija
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos teismas išnarpliojo bylą, kurioje 22 metų Lietuvos pilietis Kęstutis Maciukėnas buvo kaltinamas neteisėtai suvaržęs prostitutės laisvę ir bandęs ją išprievartauti. Teismo pripažintam kaltu K.Maciukėnui už nusikaltimą skirta 2,5 metų laisvės atėmimo bausmė. Klausydamas nuosprendžio vaikinas teismo salėje susiėmė rankomis už galvos ir pravirko, praneša „Bristol Post“.

Nusikaltimas buvo įvykdytas ankstyvą balandžio 29-osios rytą. Tuomet K.Maciukėnas kartu su dviem draugais Bristolio centre užkalbino prostitutę. Ji sutiko vyrui už 20 svarų atlikti oralinį.

Tuomet ir prasidėjo. Vyrai įsodino moterį į krovininio autobusiuko galą ir vežėsi apie 20 minučių.

Tik autobusiukui sustojus per galines duris įlipo K.Maciukėnas. Prostitutė paprašė susimokėti avansu, bet vaikinas pareiškė, kad pinigus jau davęs ir nusimovęs kelnes ėmė spausti prostitutės veidą link savo tarpkojo.

Moteris bandė pabėgti, tačiau tai padaryti jai sutrukdė vienas lietuvio bičiulių. Jis bandė moterį surakinti antrankiais, ir grasino panaudosiąs elektrošoką.

Užpuolikui moteris dūrė rašikliu ir leidosi bėgti. Pasprukti jai pavyko. Tą patį vakarą ji vėl prekiavo savo kūnu gatvėse, kad gautų pinigų narkotikams.

Niekas nežino, kaip ši istorija būtų pasibaigusi, jei ji nebūtų pasprukusi, – pareiškė teisėjas.

Tačiau teisėjas Grahamas Hume'as Jonesas nusprendė, kad lietuvis įvykdė žiaurų nusikaltimą ir skyrė K.Maciukėnui laisvės atėmimo bausmę bei nusprendė, kad jo pavardė visam laikui bus įrašyta į seksualinių nusikaltėlių sąrašą.

Pasak teisėjo, prostitutės turi būti ginamos, kaip ir kiti piliečiai, todėl jų klientai neturi jokios teisės jų prievarta įkalinti ir pasinaudoti jų patiklumu.

„Gerai, kad ji buvo pakankamai stipri, kad pabėgtų. Niekas nežino, kaip ši istorija būtų pasibaigusi, jei ji nebūtų pasprukusi. Jai reikia apsaugos, o visi vyrai turi suprasti, kad jie negali sodintis prostitučių į krovininius autobusus ir daryti su jomis, ką nori“, – sakė jis.

Tuo tarpu lietuvio advokatė Virginia Cornwall pažymėjo, kad lietuvis iki šiol niekada nebuvo nusikaltęs, o Didžiojoje Britanijoje tik dirbo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min