TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Britų teisme – lietuvio plieniniais batais byla

Didžiosios Britanijos policija
Reuters/Scanpix nuotr. / Didžiosios Britanijos policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Batai, priekyje dengti plienu, lietuviui pridarė nemalonumų. Didžiosios Britanijos teisme nagrinėjama byla, kurioje vyras kaltinamas spyręs žmogui į galvą ir sulaužęs akiduobę.

51-erių metų Stanislovas Cemnickas staiga spyrė namo iš naktinių linksmybių su draugais grįžusiam Igoriui Smirnovui, skelbia kentonline.co.uk.

Maidstono teisme S.Cemnicko žmona pasakojo prižiūrėjusi I.Smirnovo penkerių metų sūnų, kuomet jo mama išvyko iš miesto parsivežti vyro. Porai grįžus namo, kaip teigiama, prie namo durų atėjęs S.Cemnickas šūkavo ir keikėsi.

Prašydamas vyro apsiraminti I.Smirnovas nukentėjo. Teigiama, kad jis buvo parblokštas ant žemės ir suspardytas į galvą. 

S.Cemnickas kitą dieną buvo suimtas. Vyras dėvėjo tuos pačius drabužius, kaip ir užpuolimo metu. Ant vyro dešinio bato rasta kraujo pėdsakų. 

Lietuvis policijai aiškino, kad I.Smirnovas buvo agresyvus.  „Jis teigė, kad I.Smirnovas bandė jį mušti ir jis norėjo tiesiog juo nusikratyti, todėl I.Smirnovas nugriuvo ant žemės“, – pasakojo prokuroras Dominicas Conolly.  

Kuomet paaiškėjo kraujo DNR tyrimai, lietuvis nebepanoro atsakyti į klausimus. 

I.Smirnovo žmona tikino, kad jos nukentėjęs vyras tą vakarą buvo išgėręs, bet negirtas. „Mano vyras prašė jo nešūkauti ir klausė: „Kodėl tu šūkauji?, „Kas tau nepatinka?“, „Kokios problemos?“, – pasakojo vyro žmona. Moteris teigė pamaniusi, kad S.Cemnickas jau išeina, tačiau apsisukusi išvydo, kad vyrai jau šalia vienas kito. 

Sutuoktinė teigė, kad S.Cemnickas mušė jos vyrą, šis nukrito ir tuomet trenkė į galvą. I.Smirnovas bandė stotis, tačiau pajuto spyrį į galvą ir veidą. Tuomet S.Cemnickas nubėgo į automobilį ir išvažiavo.

Moteris pasakojo iškart nekvietusi policijos, bandžiusi pati pagelbėti sutuoktiniui. „Negalėjome sustabdyti kraujavimo, aš buvau labai išsigandusi“, – atsakė ji į klausimą, kodėl iškart nekvietė greitosios.

Istorija teisme bus nagrinėjama toliau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min