Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 5d. 19:43

D.Britanijoje iki gyvos galvos nuteistas lietuvio žudikas gali pasipelnyti iš savo naujo albumo

Terngu Agera (Moveris) ir Stephenas Lansana
Londono policijos nuotr. / Terngu Agera (Moveris) ir Stephenas Lansana

Terngu Agera, iki gyvos galvos nuteistas kalėti už žiaurų nusikaltimą – lietuvio nužudymą vidury baltos dienos, išleido repo albumą, kuris gali sulaukti sėkmės.

Terngu Agera, žinomas kaip Muveris ir Muni, 2015 m. dienos metu viešoje vietoje prie daugybės liudininkų, tarp kurių buvo ir nužudytojo tėvas, nudūrė ne vienerius metus Didžiojoje Britanijoje statybininku dirbantį lietuvį Žydrūną Laurinavičių. Nusikaltimo tikslas buvo tiesiog paprastas apiplėšimas, rašo portalas newhamrecorder.co.uk.

Nepaisant to, kad kalėjime jis praleis ne mažiau kaip 30 metų, manoma, kad A kategorijos kalinys sukūrė „naują ir paskutinį savo mixtape'ą“ „Exit Wounds“ su pagalba iš išorės, jis buvo reklamuojamas „Twitter“ paskyroje su jo, kaip reperio, slapyvardžiu.

Apie 7 tūkst. jo sekėjų yra skatinami pirkti 16 kūrinių albumą už 6,99 svarų sterlingų, taip pat albumas aktyviai reklamuojamas įvairiais elektroniniais kanalais.

Asmeninio archyvo „Facebook“ nuotr./Žydrūnas Laurinavičius su sūnumi
Asmeninio archyvo „Facebook“ nuotr./Žydrūnas Laurinavičius su sūnumi

Tekstų turinys šokiruoja

Albumo kūrinių, tarp kurių „Pokalbis su sekėju“ ir „Muni“, tekstai, kaip teigiama, remiasi T.Ageros nusikaltimų istorijomis, pavyzdžiui: „repavome N (nužudymui), bet abu gavome gyvenimą, tai skausmas“.

Kiti tekstai skamba taip: „žudikų būrys mane įkalino 30-iai“, „išleisti tūkstančius tik namo ginklams“, „jos draugai vis aiškina – ji kenčia dėl žudiko“.

Jam buvo vos 23 metai, kai jis kartu su savo draugu buvo nuteistas už lietuvio nužudymą.

Triukšmas dėl T.Ageros iš Custom House kilo, kai praėjusiais metais „Youtube“ jo vardu pasirodė 5 minutes ir 30 sekundžių trunkanti daina.

Kalėjimo atstovai tikina kalinį nubausiantys

Po šio incidento kalėjimo atstovas teigė, kad toks kalinio elgesys yra nepriimtinas, ir dėl jo bus imtasi atitinkamų priemonių: „Tie, kurie laužo kalėjimo taisykles, bus nubausti ir gali už grotų praleisti ilgiau. Mes ėmėmės ryžtingų priemonių, kad kalėjime rastume ir užblokuotume mobiliuosius telefonus. Visoms šioms priemonėms, taip pat teisės aktų tobulinimui šioje srityje iš viso skirta apie 2 mln. svarų sterlingų“.

Tuo tarpu policija atsiribojo nuo šių problemų, teigdama, kad tai ne policijos, o kalėjimo darbuotojų atsakomybė.

„Twitter“ į konfliktą nesipainija ir paskyros nenaikina

Kai buvo paklausta „Twitter“ atstovo, kodėl nebuvo pašalinta kalinio paskyra šiame socialiniame tinkle, šis atsakė, kad kompanija nekomentavo ir nevertino atskirų paskyrų dėl priežasčių, susijusių su konfidencialumu ir saugumu: „Mūsų taisyklės ir prašymo formos yra aiškios ir jomis policija gali naudotis 24 valandas per parą“.

Taip pat informacija buvo perduota ir „iTunes“ ir „Spotify“ programų, per kurias pasiekiamos T.Ageros dainos, atstovams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min