Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiavaikė lietuvė – Paryžiaus banko finansų specialistė

Jolita
„Emigrantų“ nuotr. / Jolita
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prancūzijoje, Guvjė miestelyje netoli Paryžiaus gyvena ne tik multimilijonieriai,bet ir lietuvė Jolita Lenkevičiūtė su vyru olandu Martinu. Sutuoktiniai auginapenkias atžalas. Tarp jų sluoksnio žmonių tai retas atvejis. Jolita save vadina meilės emigrante, mat į Prancūziją prieš aštuoniolika metų atvyko paskui savo meilę.

Šiandien moteris gali didžiuotis ne tik gausia šeima, bet ir užimamomis prestižinėmis pareigomis. Jolita – finansinių rinkų specialistė didžiausiame Prancūzijos banke. Į tokias pozicijas patenka tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Lietuvės diplomų stalčiuje – du bakalaurai (lietuviškas ir olandiškas) bei vienas magistras (prancūziškas). Jolita prisimena, jog pradžioje buvo nelengva, mat prancūzai į aukštas pareigas ima tik savus, net jei jų sugebėjimai menkesni už imigrantų.

Šiuo metu moteris yra motinystės atostogose, mat prieš tris mėnesius pagimdė penktąjį vaikelį. Jolita save laiko Lietuvos patriote: vaikų vardai lietuviški ir tarpusavyje jie kalbasi lietuviškai. Dėl to moteris dėkinga auklei Rūtai, kuri, nemokėdama prancūziškai, su vaikais bendravo lietuviškai. Jolita prisipažįsta, jog ilgisi tėvynės, tačiau grįžti nesiryžtų, nes abejoja, ar Lietuvoje pavyktų išlaikyti gausią šeimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min