Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 10:00

Dažna vykstančių į Didžiąją Britaniją trauma – buteliu sužalota galva

Kaip įtariama, padegto automobilio savininkas vienoje Kauno ligoninių dirba chirurgu.
Photos.com / Medikas.

„Vyksta draugų ar artimųjų aplankyti – grįžta sutvarstyta galva,“ – taip apie Lietuvos gyventojų vasaros keliones į Didžiąją Britaniją ir Airiją atsiliepia draudimo bendrovės „If“ specialistai.

Bendrovės duomenimis, šią vasarą pastebimas trumpalaikių vasaros kelionių į Angliją bei Airiją skaičiaus augimas, kartu auga ir šiomis kryptimis vykstančiųjų patiriami nuostoliai dėl sveikatos sutrikimų.

„Analizuodami nelaimingų atsitikimų užsienyje tendencijas pastebėjome, kad dažnai pasitaikanti trauma tarp vykstančių į Didžiąją Britaniją ar Airiją yra buteliu sužalota galva. Tokios traumos yra laikomos gana sunkiomis ir pavojingomis, todėl jų gydymas trunka ilgai, o neigiamos pasekmės gali lydėti visą gyvenimą ,“ – pranešime spaudai sako asmens žalų specialistė Alytė Balkuvienė.

Anot jos, anksčiau nuostolių dėl sveikatos sutrikimų Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje būdavo fiksuojama žymiai mažiau, nes ir trumpam keliaujančių į Jungtinę Karalystę srautas būdavo gerokai mažesnis.

Draudimo bendrovės duomenimis, dažniausiai Lietuvos gyventojų patiriami nuostoliai dėl sveikatos sutrikimų užsienyje kyla dėl traumų, patirtų paslydus prie baseino ar apsinuodijimo maistu. Šie sveikatos sutrikimai dažniausiai patiriami vykstant atostogų į šiltuosiuos kraštus  – Turkiją, Egiptą, Graikiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min