Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl dvigubos žmogžudystės Airijoje nuteistas Aurimas Andruška ieško kelio į laisvę

Aurimas Andruška
Aurimas Andruška
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl dvigubos 27 metų Jolantos Lubienės ir jos aštuonerių metų dukros žmogžudystės lapkrtitį visam gyvenimui už grotų pasiųstas 28 metų Aurimas Andruška skundžia šį teismo sprendimą apeliacine tvarka, skelbia irishtimes.com.

A.Andruškai atstovaujantis advokatas Michaelas O’Donnellas teigia, kad prisiekusiųjų priimtas nuosprendis A.Andušką dukart įkalinti iki gyvos galvos skundžiamas, nes teismui buvo pateikti abejotini jo ginamojo kaltės įrodymai.

Pats A.Andruška neigė įvykdęs nusikaltimą. Nebuvo įvardytas joks motyvas A.Andruškai žudyti moterį ir vaiką.

Taip pat skaitykite: Jolantą Lubienę ir jos aštuonmetę dukrą žiauriai nužudęs Aurimas Andruška likusį gyvenimą praleis už grotų.

Įrodymais abejojo ir kitas advokatas

Kaltinamojo advokatas Brendanas Grehanas tais pačiais argumentais rėmėsi baigiamojoje kalboje. Jo teigimu, prokurorė Isobela Kennedy neparuošė bylos tinkamai, o pareigūnų surinkti įrodymai – labai skysti ir pritempti.

Savo ruožtu prokurorė prisiekusiųjų priimant sprendimą prašė atsižvelgti į penkis dalykus. Ji pabrėžė, kad nusikaltimo vietoje rastas J.Lubienės krauju suteptas A.Andruškos piršto antspaudas ir tokių batų, kokius turėjo A.Andruška, pėdsakas. Be to, jo DNR pėdsakai aptikti ant nužudytos mergaitės marškinėlių. Taip pat prokurorė siūlė įsiklausyti į A.Andruškos pasisakymus per apklausas ir abejotiną jo alibi.

Advokatas tikino, kad kruviną piršto antspaudą policija galėjo sufabrikuoti, nes tyrė ne visus antspaudus, o tik dalį ir tik vienas antspaudas dalinai sutapo su A.Andruškos. Su batų dydžiu pareigūnai taip pat apsirikę – A.Anduška dėvi 45-46 dydžio batus, o ne 44-ojo, kokių pėdsakai palikti nusikaltimo vietoje.

Taip pat skaitykite: Jolantos Lubienės ir jos dukros nužudymo vietoje – kruvini pėdsakai ir peilio nuolaužos.

Nužudytos pasibaisėtinai žiauriai

J.Lubienė ir jos aštuonerių metų dukra savo namuose Kilorgline, Kerio grafystėje, rastos žiauriai subadytos pernai birželį. Išvis aukoms durta 72 kartus.

„Facebook.com“ nuotr,/Jolanta Lubienė (Santaitė) su dukra
„Facebook.com“ nuotr,/Jolanta Lubienė (Santaitė) su dukra

Namuose telkšojo kraujo balos, o jose buvo pilna išskirtinės formos pėdsakų. Prie šeimininkės tebebudėjo šuo.

Atidžiai apžiūrėję namą pareigūnai nesurado jokių įsilaužimo požymių. Nenustatyta, kad iš namo būtų kas nors pavogta.

A.Andruška į policiją duoti DNR pavyzdžių kartu su bičiuliais pernai birželį atėjo pats. Netrukus jam buvo pateikti įtarimai dėl žmogžudystės.

Taip pat skaitykite: Dviguba žmogžudyste Airijoje įtariamas A.Andruška policiją tikino esantis „šokiruotas“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min