TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje nuteistas besilaukiančią draugę mušęs lietuvis

Besilaukianti moteris.
123rf.com nuotr. / Besilaukianti moteris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos teismas lietuviui, kuris mušė besilaukiančią draugę bei pažeidė teismo nurodymą prie jos nesiartinti, skyrė viešųjų darbų ir baudą, skelbia burtonmail.co.uk.

Teismas nustatė, kad pirmą kartą besilaukiančią draugę 26 m. Egidijus Česnaitis sumušė pernai spalį judviejų namuose Burtone. Tuomet mergina buvo devintą savaitę nėščia.

Vėliau dar kartą kūdikio tėvo smurtą moteriai teko kęsti per Kalėdas. Tuo metu vyrui jau buvo prie jos uždrausta artintis, bet jis nurodymo nepaisė ir priešinosi jo sulaikyti atvykusiems policininkams.

E.Česnaitis prisipažino padaręs nusikaltimus, tačiau teisinosi tiksliai neatsimenąs tos dienos, kai spalį pirmąkart sumušė draugę.

Prokurorė Helena Newport teisme teigė, kad policijos pareigūnė gruodžio 29 d. atvykusi patikrinti, kaip laikosi smurtą patyrusi moteris, jos namuose per langą pamatė smurtautoją. Sulaikomas vyras tapo agresyvus, kažką šaukė lietuviškai ir priešinosi. Jis aiškinosi, kad pas draugę atvyko dėl to, kad kalbant telefonu ji jam pasirodė liūdna.

Policininkė buvo priversta panaudoti lazdą, kad vyriškį sutramdytų. Areštinėje vyras praleido 22 dienas.

E.Česnaičio gynėjas Sukhis Arkas teisme sakė, kad lietuvis kaltę pripažįsta. Tačiau rekomendavo teismui atsižvelgti ir į aplinkybę, kad E.Česnaičio kūdikio motina nepalaiko kaltinimo.

Teismas už smurtą prieš besilaukiančią draugę ir teismo rekomendacijos prie jos nesiartinti nesilaikymą E.Česnaičiui skyrė 200 valandų viešųjų darbų ir nurodė sumokėti 145 svarus už teismo išlaidas bei kompensaciją aukai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min