Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 21:58

Didžiojoje Britanijoje nuteistas miegančią damą išprievartavęs Julius Derkintis

Julius Derkintis
Julius Derkintis

Didžiosios Britanijos teismo neįtikino 21 metų Lietuvos piliečio Juliaus Derkinčio pasakojimas, kad mieganti tautietė pati norėjo su juo pasimylėti. Už išprievartavimą vyras už grotų turės praleisti šešerius metus, rašo pressandjournal.co.uk.

Nusikaltimą vyras įvykdė pernai per Jonines. Teismas išgirdo, jog visi įrodymai paneigia vyro teiginius neva lytinių santykių norėjo ir pati dama. Nustatyta, kad ji įvykio metu miegojo, o nubudusi pajuto, kad J.Derkintis ją užgulęs.

Nukentėjusiosios tapatybė neatskleidžiama, tačiau teigiama, kad ji – taip pat Lietuvos pilietė.

Teismui moteris griežtai paneigė kaltinamojo teiginius esą su juo mylėjosi savo noru. „Nesuprantu, kaip galėjau sutikti, jei aš buvau praktiškai nesąmoninga, kietai įmigusi. Ar tai būsena, kai galima duoti sutikimą teisine prasme? Aš taip nemanau“, – kalbėjo moteris.

Teisėjas Nigelas Morrisonas stebėjosi, kad kaltinamasis nerodo jokios atjautos nukentėjusiajai.

„Atrodo, kad jums nelabai rūpi, kokias pasekmes jūsų veiksmai turėjo šiai moteriai. Jūs nedemonstruojate jokios empatijos“, – teigė teisėjas paskelbdamas nuosprendį.

Be to, kad šešerius metus praleis už grotų, J.Derkintis visam gyvenimui bus įrašytas į Didžiosios Britanijos seksualinių nusikaltėlių registrą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min