Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 21:58

Didžiojoje Britanijoje nuteistas miegančią damą išprievartavęs lietuvis

Didžiosios Britanijos teismo neįtikino 21 metų Lietuvos piliečio J. D. pasakojimas, kad mieganti tautietė pati norėjo su juo pasimylėti. Už išprievartavimą vyras už grotų turės praleisti šešerius metus, rašo pressandjournal.co.uk.
Policija Londone
Policija Londone / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nusikaltimą vyras įvykdė pernai per Jonines. Teismas išgirdo, jog visi įrodymai paneigia vyro teiginius neva lytinių santykių norėjo ir pati dama. Nustatyta, kad ji įvykio metu miegojo, o nubudusi pajuto, kad J. D. ją užgulęs.

Nukentėjusiosios tapatybė neatskleidžiama, tačiau teigiama, kad ji – taip pat Lietuvos pilietė.

Teismui moteris griežtai paneigė kaltinamojo teiginius esą su juo mylėjosi savo noru. „Nesuprantu, kaip galėjau sutikti, jei aš buvau praktiškai nesąmoninga, kietai įmigusi. Ar tai būsena, kai galima duoti sutikimą teisine prasme? Aš taip nemanau“, – kalbėjo moteris.

Teisėjas Nigelas Morrisonas stebėjosi, kad kaltinamasis nerodo jokios atjautos nukentėjusiajai.

„Atrodo, kad jums nelabai rūpi, kokias pasekmes jūsų veiksmai turėjo šiai moteriai. Jūs nedemonstruojate jokios empatijos“, – teigė teisėjas paskelbdamas nuosprendį.

Be to, kad šešerius metus praleis už grotų, J. D. visam gyvenimui bus įrašytas į Didžiosios Britanijos seksualinių nusikaltėlių registrą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min