Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 16d. 11:03

Ieškomi Anglijoje parduotuvės savininką žiauriai sumušę lietuviai, gal atpažinsite?

Užpuolimas Rugbio parduotuvėje
Youtube.com stopkadras / Užpuolimas Rugbio parduotuvėje

Didžiosios Britanijos policija paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip trys vyrai nedidelio Rugbio miestelio parduotuvėje užpuola ir žiauriai sumuša jos savininką. Vieną vyrą pareigūnams pavyko surasti, kitų dviejų tebeieškoma, skelbia „Rugby Observer“.

Trys užpuolikai į parduotuvę įsiveržė pernai spalį. Vienas vyras ėmė lazda daužyti pardavėją, kiti du taip pat neatsiliko – paleido į žmogų butelį, apmėtė skardinėmis ir stiklainiais.

Pardavėjas krautuvėje dirbo vienas, todėl jis užpuolikams smarkiai pasipriešinti neįstengė – gynėsi tik kopėčiomis. Per užpuolimą jam sulaužyti keli kaulai, praskelta galva, jis iki šiol negali valdyti vieno piršto.

Pareigūnams pavyko nustatyti, kad vienas iš mušeikų – 25 metų Lietuvos pilietis Modestas Vaitkevičius. Dėl nusikaltimo parduotuvėje vyras jau nuteistas 8 metus kalėti. Atlikęs bausmę jis bus deportuotas į Lietuvą.

Tačiau kiti du užpuolikai liko laisvėje. Manoma, kad jie taip pat iš Lietuvos, tačiau gali slapstytis kažkur Didžiojoje Britanijoje, nes turi pažįstamų Esekse, Hempšire ir Birmingeme.

Atpažinusius vaizdo įraše užfiksuotus vyrus Didžiosios Britanijos policija prašo susisiekti su pareigūnais.

VIDEO: Užpuolimas Rugbio parduotuvėje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min