Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš pavydo žmoną žiaurai nužudęs emigrantas iki gyvos galvos siunčiamas į kalėjimą

Gytis Griškevičius siunčiamas į Anglijos kalėjimą
Bostono miesto (Anglija) policijos nuotr. / Gytis Griškevičius siunčiamas į Anglijos kalėjimą
Šaltinis: 15min
0
A A

Linkolno (Didžioji Britanija) miesto teismas lietuvį Gytį Griškevičių pasiuntė į kalėjimą iki gyvos galvos. Emigrantas nuteistas už savo 33-ejų metų amžiaus žmonos, Latvijos pilietės Marinos Erte nužudymą. Teigiama, kad moteris nužudyta iš pavydo, nes buvo pradėjusi artimai bendrauti su kitu vyru.

Kaip rašo lincolnshirelive.co.uk, lietuvis savo žmoną stipriai sumušė, vėliau ją nutempė į vonią, kurioje skandino. Galiausiai padegė butą, taip norėdamas nuslėpti padarytą nusikaltimą.

Teismo proceso metu G.Griškevičius neigė padaręs žiaurų nusikaltimą ir visiškai neparodė jokio gailesčio dėl savo veiksmų.

Teisme emigrantas aiškino, kad tą naktį, kai jo žmona M.Erte buvo nužudyta, jis lankėsi jos bute, tačiau jam išvykstant jo žmona, pasak lietuvio, buvo gyva ir sveika. Tačiau emigrantas iš Lietuvos nepateikė jokių įrodymų.

Teismas lietuviu nepatikėjo ir pasiuntė jį į kalėjimą iki gyvos galvos. Pranešama, kad po 23 metų jis galės prašyti teismo malonės.

Po teismo paskelbto nuosprendžio inspektorius Jimas Hodgsonas teigė, kad lietuvis apsunkino pareigūnų darbą, nes nenorėjo prisipažinti ir neigė savo kaltę, tad teisme teko remtis netiesioginiais įrodymais. „Nuosprendis rodo visų tyrime dalyvavusių pareigūnų profesionalumą ir atsidavimą“, – sakė J.Hodgsonas.

Pasak jo, tai buvo smurtinis ir žiaurus nusikaltimas, o vėliau padegtas butas galėjo pastatyti į pavojų dar daugiau nekaltų žmonių.

„Aš tikiuosi, kad šis nuosprendis Marinos šeimai ir draugams leis jausti, kad teisingumas buvo įvykdytas“, – sakė pareigūnas ir pridūrė, kad tyrimo metu jautė visos Bostono miesto bendruomenės paramą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min