Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 8d. 09:57

Iš Temzės upės ištraukto dvidešimtmečio lietuvio mirtis liko mįsle tyrėjams

Tomas Janušauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Tomas Janušauskas

Birželio pradžioje Anglijoje be žinios dingęs dvidešimtmetis Tomas Janušauskas po kelių dienų negyvas rastas Londono Temzės upėje. Nors nuo tragedija pasibaigusio incidento praėjo keturi mėnesiai, vietos pareigūnai nesugebėjo išnarplioti šios bylos.

T.Janušauskas dingo birželio 2-ąją. Tuomet jis turėjo susitikti su draugu Piterbore, tačiau į susitikimą neatvyko, bet socialiniame tinkle paskelbė savo nuotrauką, kur jis buvo užfiksuotas Londone.

Vaikino draugai kreipėsi tiek į vietos, tiek į Lietuvos pareigūnus, buvo paskelbta jo paieška. Praėjus kelioms dienoms, jo kūnas rastas pietiniame Temzės upės krante, netoli Londono tilto.

Šį pirmadienį koroneris – specialusis teismo tardytojas – Graeme'as Irvine'as paskelbė, kad neužtenka įrodymų, leidžiančių nustatyti, kaip T.Janušauskas pateko į Temzės upę. Tyrimą apibendrinančiame pranešime jis sakė, kad belieka pareikšti užuojautą vaikino šeimai Lietuvoje, rašo mylondon.news.

„Visada yra tragiška atlikti tyrimą dėl jauno žmogaus mirties ir dar liūdniau, kad jo mirtis įvyko taip toli nuo namų“, – portalas cituoja koronerį.

Jis taip pat paskelbė kitų pareigūnų surinktą medžiagą, pasak kurios, dvidešimtmečio lietuvio kūnas vandenyje galėjo prabūti apie tris dienas.

Kaip nurodė G.Irvine'as, tuomet, kai įvyko šis incidentas, buvo gautas pranešimas apie tai, kad kažkas buvo patekęs į Temzės upę, tačiau neįmanoma įrodyti, kad tai buvo T.Janušauskas.

Mylondon.news rašo, kad aptikus vaikino kūną buvo atliktas specialus tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad lietuvis mirė dėl į plaučius patekusio vandens. Taip pat nustatyta, kad incidento metu jis buvo neblaivus, o jo šlapime rasta medžiagų, kurios rodo, kad buvo vartotas kokainas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:03
01:11
01:22

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min